Studiowanie 

Studia w Rzeszowie to przyjemność

Studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i realizować swoje pasje.

System organizacji nauki sprawia, że studia to czysta przyjemność. Działy administracyjne dbają o najwyższą jakość obsługi studentów. Rektorat, Dziekanat, Kwestura czy inne jednostki wspierające dydaktykę są tak zorganizowane, by wszelkie sprawy były załatwiane jak najszybciej i jak najwygodniej dla studenta. Większość spraw można załatwić przez Internet. A jeśli już konieczna stanie się osobista wizyta w którymś z tych miejsc, to z pewnością można liczyć na niespotykaną gdzie indziej jakość obsługi i profesjonalizm pracowników.

Kierunki z przyszłością:
Oferta edukacyjna WSIiZ dostosowana jest do potrzeb studentów i sytuacji na rynku pracy. Dzięki temu absolwenci są dobrze przygotowani do radzenia sobie z wyzwaniami na nim.

Dobrze dobrane specjalności:
Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności, dzięki którym stają się specjalistami, którzy w swojej dziedzinie wyznaczają standardy.

Nowoczesna siedziba, urokliwe kampusy:
Studenci i pracownicy uczą się i pracują w dobrze wyposażonej siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Korzystają także ze wszystkiego, co oferują położone w urokliwych okolicach Kampusy w Tyczynie i Kielnarowej. Ten ostatni według opinii wielu gości należy do najpiękniejszych kampusów w Polsce.