Kampus w Tyczynie 

Od 1 maja 2008 roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania posiada również infrastrukturę dydaktyczną w Tyczynie (TA). To nie tylko nowoczesne sale dydaktyczne. To także powierzchnia biurowa oraz malownicza okolica. Studenci uczą się w otoczeniu pięknej przyrody, w warunkach, które tę naukę uprzyjemniają.

Obiekt TA o pow. łącznej 1966,50 m2 zlokalizowany na 2,6 ha działce.

W obiekcie znajdują się m.in.:
  • sale wykładowe na 266 i 230 miejsc,
  • sale ćwiczeniowe – średnio 40 miejsc,

Obiekt w Tyczynie wyposażony jest w nowoczesną sieć komputerową LAN. Sieć LAN jest podłączona do infrastruktury informatycznej WSIiZ poprzez łącze światłowodowe. Połączenie to zapewnia dostęp do Internetu, poczty elektronicznej i zasobów dyskowych zlokalizowanych na serwerach WSIiZ przy ulicy Sucharskiego. Dla potrzeb studentów zostały zainstalowane kioski informacyjne umożliwiające m.in. dostęp do harmonogramu zajęć oraz informacji dziekanatowych (np. oceny, plan zajęć, prowadzący itd.). W obiekcie TA został zamontowany węzeł sieci bezprzewodowej WLAN umożliwiający łatwy i szybki dostęp do sieci Internet. Tradycyjna sieć telefoniczna działa w oparciu o technologię Telefonii IP. Obiekt w Tyczynie podłączony jest do infrastruktury telefonicznej WSIiZ poprzez sieć komputerową.

 
Budynek ten jest wyposażony w windę osobową oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Przy obiekcie przygotowano 2 parkingi na ponad 300 samochodów. Wokół budynku rozciąga się 1,5 ha park spacerowy. W obiekcie na parterze funkcjonuje Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ.