Wydarzenia 

 • W dniach od 1 sierpnia do 31 października 2017 r. dr Kamil Wais z Katedry Metod Jakościowych i Ilościowych przebywał na stażu naukowym na Uniwersytecie Notre Dame w stanie Indiana w USA. Został zaproszony przez dyrektora Center for Research Computing (CRC) prof. Jarka Nabrzyskiego. W szczególności blisko współpracował z Center for Social Research (CRS), która jest jednostką blisko zintegrowaną z CRC i kierowaną przez Kate E. Mueller. CRS składa się z grupy osób specjalizujących się w analizie danych (Data Science) w badaniach społecznych.
  Aktualności naukowe
 • Czy zdarzyło Ci się dyskutować o Kosmosie przy dźwiękach Bacha? Czy zastanawiałeś się czym jest muzyka sfer oraz czy wszechświat śpiewa? Czy w końcu chcesz być świadkiem spotkania, w czasie którego będzie mowa o tym, że nauka i sztuka – dwie najważniejsze domeny kreatywnej aktywności człowiekai mają ze sobą wiele wspólnego?
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • 24 listopada 2017 roku odbędzie się Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Idee i społeczeństwo – filozoficzne podstawy podejmowania decyzji. W 150 rocznicę urodzin profesora Leona Petrażyckiego”, organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Uniwersytet Rzeszowski.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Intrygujące malarstwo wielkoformatowe, monodram inspirowany twórczością Józefa Szajny oraz obrazy współtworzące spektakl – to atrakcje kolejnej odsłony cyklu 18:18 Spotkanie ze Sztuką, już w najbliższą środę o 18:18 w IQ Club.
  Kultura i rozrywka
 • Interesujesz się Informatyką? Chcesz spróbować swoich sił w fotografii? A może wolisz poznać tajniki masażu? To tylko niektóre możliwości, jakie będą czekać na Ciebie 24 listopada podczas kolejnej edycji Dnia Otwartego Kół Naukowych i Organizacji Studenckich w Klubie Akademickim IQ. Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.
  Studenci
 • Przemysław Niepokój-Hepnar, krośnieński fotograf oraz student rzeszowskiej WSIiZ zdobył złoty medal na 6. Bardaf International Exhibition w słowackim Bardejowie. Jest to najwyższe odznaczenie na międzynarodowych salonach fotografii odbywających się pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP). Dodatkowo, za zdjęcie wykonane podczas pleneru na ukraińskim Zakarpaciu zdobył Honorowe Wyróżnienie FIAP.
  Osiągnięcia Studentów
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości WSIiZ zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby zainteresowane na spotkanie szkoleniowo – biznesowe poświęcone tematyce: „Etat czy własna firma - studia i co dalej?".
  Studenci
 • Prawidłowo skonstruowana i wdrożona strategia marketingowa może przynieść samorządowi wiele korzyści. Warto więc, aby osoby zajmujące się na co dzień promocją miast i gmin regularnie poszerzały swoją wiedzę w tym zakresie. Okazją do jej zdobycia będzie VII edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, w trakcie którego praktycy oraz specjaliści ds. marketingu będą dzielić się własnym doświadczeniem.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria