Wydarzenia 

 • W semestrze letnim 2017/2018 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ponownie organizuje akcję „Wykłady dla osób chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów, możesz bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania w wybranych spośród 54 wykładów na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu.
  Studenci
 • 13 lutego 2018 roku w Hali Podpromie odbyły się XVII Podkarpackie Targi Pracy, których organizatorem było Biuro Karier WSIiZ. Targi Pracy, jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony firm jak i odwiedzających.
  Targi pracy
 • W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wielkie pytania w nauce i kulturze”, inspirujący wykład pt. „Terroryzm i piękno – między historią a literaturą” wygłosił prof. Stefan Chwin, jeden z największych znawców literatury, eseista, wybitny krytyk literacki, pisarz, którego książki przetłumaczono na 20 języków, człowiek o szerokich horyzontach i niezwykła osobowość. Profesor zachwycił zgromadzoną publiczność oryginalną tematyką wykładu oraz bogactwem i pięknem języka polskiego.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria;Aktualności naukowe
 • Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje.
  Aktualności naukowe
 • Scenariusz, którego nie ma, aktorzy, którzy nie znają tekstu, publiczność, która nie wie, co się wydarzy – to wbrew pozorom gwarancja dobrej zabawy podczas IMPRO IMPRY w IQ Club.
  Kultura i rozrywka
 • Czy wierzysz, że „Karma wraca”? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w akcji na rzecz rzeszowskiego schroniska dla zwierząt „Kundelek”. Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci
 • Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną na lepszą? Przyjdź na Podkarpackie Targi Pracy! Kilkudziesięciu pracodawców będzie czekać właśnie na Ciebie – 13 lutego, Hala Podpromie w Rzeszowie!
  Studenci
 • W marcu 2018 startuje I edycja specjalności międzykierunkowej "Doskonalenie kompetencji menedżerskich KOMBI-Student". Specjalność przeznaczona jest dla studentów wszystkich kierunków studiów. Zapisy trwają do końca lutego br.
  Studenci