Wydarzenia 

 • 21 kwietnia w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala MISS WSIiZ 2017, w której dwanaście studentek walczyło o koronę najpiękniejszej.
  Studenci
 • Bezpieczeństwo w mediach społecznościowych było tematyką New Media Meeting. To już II edycja tego wyjątkowego w skali kraju wydarzenia, w ramach którego występują specjaliści i eksperci związani z branżą nowych mediów.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Popyt rynku pracy na informatyków nie maleje – dobrych pracowników szukają nie tylko firmy, ale również instytucje rządowe m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne, które organizuje spotkanie dla osób zainteresowanych służbą w Biurze Teleinformatyki.
  Studenci
 • Katedra Filologii WSIiZ w Rzeszowie zaprasza na warsztat z prof. Piotrem Kłodkowskim zatytułowany ”Doing Business Abroad. Creative Promotion of Podkarpacie and Your Region”.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Nakładem wydawnictwa Difin oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (koedycja) ukazała się wieloautorska monografia pt. "Administracja a strategie i polityki publiczne" pod red. prof. nadzw. dr hab. Agaty Jurkowskiej-Gomułki, Prorektor ds. Nauki WSIiZ.
  Aktualności naukowe
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz piąty wybierze najpiękniejszą studentkę Uczelni. 21 kwietnia br. o godzinie 19:00, w klubie IQ (WSIiZ) odbędzie się Gala Finałowa Miss WSIiZ 2017. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.
  Studenci
 • W ramach obchodów 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zorganizowało w siedmiu polskich miastach Turniej Debat Europejskich. We wtorek 11 kwietnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odbyła się debata finałowa Turnieju.
  Studenci
 • Do 31 lipca można składać podania na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Oferta edukacyjna uczelni w tym roku jeszcze skuteczniej odpowiada na potrzeby rynku pracy. Kandydaci na studia w roku 2017 mogą być pewni, że wybierając praktyczne studia we WSIiZ, wybierają udaną karierę zawodową. Efekty takiego kształcenia widać na rynku pracy – według ministerialnych badań absolwenci WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich szukają pracy.
  Rekrutacja