Inauguracja sezonu jeździeckiego okazała się bardzo udana dla zawodniczek Akademickiego Związku Sportowego WSIiZ w Kielnarowej. Nasze zawodniczki wygrały aż trzy konkursy!

16 i 17 kwietnia 2011 roku w Zabajce odbyły się zawody jeździeckie, które jednocześnie były inauguracją sezonu startowego 2011. Impreza odbywała się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Głogów Małopolski.

WSIiZ reprezentowały Agata Majka na koniu o imieniu Aramis oraz Barbara Pliżga na Elhiorze, które wygrały aż 3 konkursy!

Agata i Aramis zdobyli pierwsze miejsca w konkursie LL serii A (przeszkody na wysokości 60cm) i B (80cm), zaś Barbara i Elhior w klasie L (100 cm) pokonując parkury bezbłędnie i w najkrótszym czasie.

Zainteresowanych jeździectwem pragniemy poinformować, iż w tym sezonie jeździeckim AZS WSiZ Kielnarowa planuje starty w cyklu rozgrywek Pucharu Podkarpacia (5 kwalifikacji oraz finał), zaś pierwsze kwalifikacje odbędą się 7-8 maja na terenie Jeździeckiego Klubu Sportowego” Pogórze” w Gliniku Zaborowskim.

Więcej informacji o tych zawodach: Strona Otwartego Pucharu Podkarpacia

Serdecznie zapraszamy a naszym Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy, by osiągnięte w weekend sukcesy nie były ostatnimi w tym sezonie!

Zdjęcia: Anna Szalacha