Złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej mężczyzn dla zawodników Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Para zawodników WSIiZ – Michał Środa i Przemysław Bryliński – 20 kwietnia 2012 roku po zaciętym boju awansowała do ścisłego finału, w którym systemem „każdy z każdym” grała z reprezentacjami Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniką Rzeszowską. Obydwa spotkania zostały rozstrzygnięte dopiero w tie breaku. Srebro zdobyli zawodnicy PRz, brąz URz. Druga para, reprezentująca WSIiZ (Tomasz Środa, Rafał Koziarz) uplasowała się na 10 miejscu, co w drużynowej klasyfikacji medalowej pozwoliło uzyskać srebrny medal (w zawodach wzięło udział 20 par).

Sobota była dniem Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w unihokeju. W turnieju udział wzięło 7 ekip (Rzeszów[PRz, WSIiZ], Jarosław, Przemyśl, Sanok, Tarnobrzeg, Krosno). Złoty medal zdobyli zawodnicy z Sanoka, Srebro PRz, brąz Krosno. Nasza ekipa uplasowała się w grupie zespołów 4-7. Wszyscy podkreślali dobrą organizację zawodów i świetne warunki treningowe w CTiR Kielnarowa.

W tym tygodniu kolejne imprezy. W piątek organizujemy w Kielnarowej Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w kolarstwie górskim kobiet i mężczyzn, które rozpoczynamy o 9.00. W sobotę bierzemy udział w AMWP w tenisie stołowym (na obiektach Politechniki Rzeszowskiej, ul. Poznańska), które rozpoczną się o 10.00.

Już w czwartek nasza siatkarska ekipa jedzie do Lublina na Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn, z których mamy nadzieję awansujemy do majowych finałów.