Mgr Maciej Kisała

Asystent w Zakładzie Grafiki Komputerowej.

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna o specjalności Reklama i Public Relations (II stopień), licencjat na tym samy kierunku ze specjalnością Grafika Komputerowa w Mediach (I stopień).

Operator, montażysta, realizator obrazu i dźwięku oraz fotograf i grafik w Produkcji Multimedialnej WSIiZ. Realizator dźwięku i światła w Klubie Akademickim IQ. W latach 2011 – 2015 realizator, montażysta i dziennikarz studenckiego radia Radioeter.fm (dziś intro.radio). W roku 2012 stażysta Polskiego Radia Rzeszów. 

 

Prowadzone przedmioty:

Podstawowe oprogramowanie graficzne, Pracownia animacji, Warsztat wideo, Pracownia wideo, Obróbka dźwięku, Głos i efekty dźwiękowe, Cyfrowy dźwięk i obraz,
Zajęcia dodatkowe (dla kół naukowych): Warsztaty przygotowania scenariusza i planu produkcji dla krótkich form filmowych, Warsztaty pracy z kamerami ENG i EFP, Warsztaty filmowania “lustrzankami” i “bezlusterkowcami” (SLR i MILC), Warsztaty montażu materiałów wideo, Warsztaty rejestracji i obróbki dźwięku, Warsztaty fotografii studyjnej, Warsztaty fotografii reporterskiej i dokumentacyjnej, Warsztaty filmowania i fotografowania “smartfonami”, Warsztaty podstaw animacji 2D.   
W sprawie możliwości przeprowadzenia warsztatu, czasu trwania oraz zakresu treściowego proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Maciej Kisała
Zakład Grafiki Komputerowej / Dział Marketingu
e-mail: mkisala@wsiz.rzeszow.pl
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2,
p. RA 228
Tel.: 017/866 12 57


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

Wtorki 15:15-16:30 – KM18 – lub tuż po wspólnych zajęciach.

(Proszę o mailowe potwierdzenie uczestnictwa w konsultacjach.)

Wypożyczenie sprzętu AV (pok. 228) odbywa się jedynie po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji przez uczelnianą pocztę elektroniczną.
Przy odbiorze należy okazać własną ważną legitymację studencką.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020