mgr inż. Marcin Smulski

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Logistyka, specjalność Aviation Management, gdzie w roku 2017 obronił pracę inżynierską ‘‘The future of the European full-freighter general aircargo business in a competitive environment” oraz na kierunku Ekonomia, specjalność Logistics in Transport, gdzie w 2018 roku obronił pracę dyplomową  ‘‘Intercity bus market in Poland” uzyskując tytuł magistra. W trakcie studiów w 2015 roku uczestnik międzynarodowej wymiany studenckiej w ramach programu Erasmus + na prestiżowej uczelni EBS Universität für Wirtschaft und Recht w Oestrich-Winkel w Niemczech, gdzie realizował kierunek Aviation Management. W swojej karierze zawodowej odbył m.in. staż  w Dziale Operacyjnym- Biurze ds. Utrzymania i Eksploatacji na stanowisku logistyka w Mazowieckim Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin.

Już w trakcie studiów zaangażowany w działalność dodatkową na WSIIZ, będąc liderem i późniejszym opiekunem w Kole Naukowym Aviation Management Club wraz z którym współorganizował I edycję Aviation Career Day, a także prowadził wiele zajęć z zakresu zarządzania lotnictwem dla licealistów w ramach ciekawych lekcji.

W 2017 roku zdobył z wyróżnieniem prestiżowy certyfikat uznanej lotniczej organizacji IATA- IATA Cargo Introductory Course.

 

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Budynek Główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

pokój RA105

E-mail: msmulski@wsiz.rzeszow.pl
Telefon: 17 866 11 97


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

Czwartek – 8.00 – 9.30, pokój RA 105

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020