mgr Ulyana Zaremba

NOTA BIOGRAFICZNA

Członek zespołu Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ w Rzeszowie. Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2011 roku.

Od 2019 r. doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie pod okiem eksperta w dziedzinie bankructw i upadłości przedsiębiorstw – dra hab. Pawła Antonowicza, prof. UG, opracowuje dysertację pt. “Ocena przebiegu postępowań restrukturyzacyjnych w Polsce”. Absolwentka studiów podyplomowych “Kapitalny Menedżer” na kierunku Zarządzanie Finansami Strategicznymi (WSiIZ, rok 2013), studiów uzupełniających na kierunku Ekonomia (WSIiZ), Wydział Ekonomiczny, rok 2011) oraz studiów licencjackich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (WSiIZ, Wydział Administracji i Nauk Społecznych, rok 2009) . Ukończyła również roczną Europejską Akademię Dyplomacji w Warszawie (2009). Jeden semestr studiów zrealizowała w Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finland) w ramach programu Erasmus+ (rok 2010).

Biegle komunikuje się w języku polskim, angielskim (certyfikat Cambridge Advanced English), rosyjskim i ukraińskim. Interesuje się problematyką zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie, z naciskiem na sądową restrukturyzację zadłużonych podmiotów gospodarczych. Pomysłodawca i opiekun akredytowanych studiów podyplomowych Rachunkowość i Controlling ACCA  (www.accapolska.pl).

Doświadczenie praktyczne w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem zdobywa wspierając rodzinne przedsiębiosrtwo Nexdiag Sp. z o.o., w ramach którego powstają innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej (www.nexdiag.com). Współautor ekspertyz, raportów badawczych, szkoleń i warsztatów  w ramach działalności IBAF (www.ibaf.edu.pl). Jako członek zespołu otrzymała Dyplom uznania Władz Uczelni za rozwijanie współpracy międzynarodowej  Dyplom

Prywatnie mama dwójki urwisów, uwielbia szybkie samochody i  sporty walki  (srebrna medalistka Europy w kick-boxingu, rok 2009).

 


 

MATERIAŁY DLA STUDENTÓW

 

 


PUBLIKACJE

ORCID-iD LINK
Google Scholar LINK
ResearchGate LINK

 


 

DANE KONTAKTOWE

Instytut Badań i Analiz Finansowych WSIiZ
ul. Sucharskiego 2, 35-225 (pok. 248)
uzaremba@wsiz.rzeszow.pl
tel. 17 866 11 85


TERMINY KONSULTACJI

semestr letni 2019/2020

Konsultacje drogą mailową

 

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020