• Weź udział w quizie i zdobądź stypendium od początku studiów
  Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz studiować bezpłatnie? Tak tak – to nie pomyłka! Wystarczy wziąć udział w quizie. Bądź niezależny finansowo! Zdobądź stypendium zanim zaczniesz studia.
 • Zagraj o darmowe studia na elitarnym kierunku Aviation Management
  Czy wiesz, jak lotnisko w twojej okolicy wpływa na region? Umiesz napisać o tym po angielsku? Weź udział w konkursie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie „Gra o studia na Aviation Management” i wygraj stypendium w wysokości 100% czesnego za pierwszy semestr studiów na tym elitarnym kierunku.
 • Trwa rekrutacja - złóż podanie na studia!
  Matura coraz bliżej - najwyższa więc pora, by pomyśleć o wyborze studiów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jak co roku przygotowała atrakcyjną ofertę edukacyjną. Czas na studia, które zapewnią bezpieczną przyszłość i ciekawe życie studenckie. 1 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja. 
 • Zarządzanie – nowy kierunek studiów
  Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz nią mądrze zarządzać? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem? WSIiZ właśnie uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku zarządzanie.
 • Wybierz bezpłatne Studia Ambitnego Studenta!
 • WSIiZ silniejsza naukowo
  Rekordowy rok dla pracowników naukowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W roku akademickim 2014/2015 czterech pracowników otrzymało tytuł doktora habilitowanego, praca doktorska jednego z dydaktyków została wyróżniona w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji, znacząco wzrosła też liczba pracowników wyjeżdżających na staże w ramach projektu „Europa 2020”. O sukcesach i planach naukowców WSIiZ na następny rok już wkrótce w cyklu materiałów „#nauka”.
 • Mistrzowskie warsztaty
  Czy wiesz, co to są Snake, Cross, Nelson, Mabrauk czy Maxican? Uczestnicy „Wakacyjnego rolkowania” z wicemistrzami świata we freestyle slalom skatingu – Klaudią Hartmanis i Michałem Sulinowskim – nie tylko wiedzą, co oznaczają nazwy tych trików na rolkach, ale już umieją je wykonać.
 • Zostań mistrzem grafiki – zapisz się na warsztaty
  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak obraz, który masz w głowie przenieść do rzeczywistości. Jak wyrazić myśl, która nie daje Ci spokoju? Jeśli chcesz poznać nowoczesne technologie graficzne wykorzystywane w tworzeniu animacji i gier, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Przy okazji zobaczysz, na jakim poziomie kształcić będziemy na nowym kierunku studiów – grafice komputerowej i produkcji multimedialnej.
 • Dr Konrad Szocik: Jesteśmy znani w Oxfordzie
  Na naszej uczelni nie tylko studenci kształcą się praktycznie. Dr Konrad Szocik wrócił właśnie z dwutygodniowego pobytu w Oxfordzie, gdzie spotykał się z najlepszymi naukowcami na świecie, dyskutował, uczył się i wymieniał doświadczenia. W rozmowie opowiedział o tym, jakie ma plany po tym wyjeździe.
 • Nagroda za wkład w rozwój szkolnictwa wyższego dla Prof. Tadeusza Pomianka
  W ramach tegorocznej edycji programu „Uczelnia Liderów” Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zdobyła kolejny, czwarty, srebrny certyfikat. W tym roku przyznawane były również wyróżnienia specjalne dla rektorów szczególnie zasłużonych w rozwoju sektora akademickiego po roku 1989 – Laury 25-lecia „Magna Academia”. Jedną z pięciu takich nagród otrzymał prof. Tadeusz Pomianek. 
 • Dyplomacja w WSIiZ
  Rzeszów i Podkarpacie to symbol tego, co udało nam się zrobić przez ostatnie 25 lat, symbol naszego sukcesu – zaznaczył minister Grzegorz Schetyna na uroczystej inauguracji „Narady dyplomacji publicznej”, w ramach której polscy dyplomaci odwiedzili m.in. Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Kalendarium
 • 31.07.2015, godz.16:00
  Koniec rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Galeria filmów
>