• Wielkie odliczanie do pierwszych zajęć w ramach seminarium doktoranckiego
  Już 7 maja br. odbędą się pierwsze zajęcia w ramach seminarium doktoranckiego. Tak szybkie tempo skompletowania prekursorskiej grupy doktorantów WSIiZ, to przede wszystkim zasługa unikatowej formuły kształcenia oraz wybitnej kadry naukowej. 
 • Trwa rekrutacja we WSIiZ!
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczęła 1 kwietnia przyjmowanie podań na studia I i II stopnia. W tym roku uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne nowości, jak i sprawdzone kierunki studiów. Atuty tej oferty to przede wszystkim kształcenie praktyczne i indywidualne podejście do studenta.
 • Złoty Wilk dla studentów WSIiZ
  Złote Wilki to ogólnopolska nagroda dla młodych ludzi, którzy opracowali projekty społeczne w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”, odbywającej się pod patronatami honorowymi Ministerstw: Edukacji Narodowej oraz Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej. W tym roku laureatami nagrody zostali studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Czy jesteśmy skazani na konflikt? Warszawska debata Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów WSIiZ i Fundacji Pułaskiego
  Trudno dziś w Polsce o porozumienie, bo wymaga ono elementarnego zaufania do siebie, tymczasem jedna ze stron sporu przyjęła za metodę postępowania krzewienie nieufności. Nie można budować zgody na zafałszowanej wizji przeszłości, przyjmując za jej patronów postaci, które nie rozliczyły się ze swojego życiorysu i na zaufanie ogółu nie zasługują. Oto bodaj kluczowe tezy postawione w trakcie debaty „Czy jesteśmy skazani na konflikt”, zorganizowanej 21 kwietnia w rezydencji Belweder w Warszawie przez Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów WSIiZ oraz Fundację Pułaskiego.
 • Międzynarodowy gigant BorgWarner podpisał umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  26 kwietnia br. została podpisana umowa w ramach programu „Studia Dualne” na Wydziale Informatyki Stosowanej. Firmę BorgWarner reprezentowali: Anna Ledwożyw, Senior Manager ds. HR oraz Mariusz Penar, Manager IT. Sygnatariuszem ze strony WSIiZ był dr Andrzej Rozmus, Prorektor ds. Nauczania WSIiZ w Rzeszowie.
 • Nasi studenci przenoszą edukację na wyższy poziom!
  Zespół studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - meanty.com – dostał się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge 2016, organizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. meanty.com będą walczyć o udział w trzecim etapie z 11 zespołami z całej Polski. Trzymajmy kciuki!
 • Juwenalia 2016 we WSIiZ. Coming soon
  Już teraz należy zacząć kumulować energię, by przetrwać XXIII Rzeszowskie Juwenalia, które potrwają aż trzy tygodnie. Od 22 kwietnia do 15 maja studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej oraz Politechniki Rzeszowskiej będą prezentować talenty w ramach Tygodnia Kultury i Nauki Przodem, rywalizować w zawodach sportowych i tradycyjnie bawić się na koncertach.

Galeria filmów
>