• Weź udział w quizie i zdobądź stypendium od początku studiów
  Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz studiować bezpłatnie? Tak tak – to nie pomyłka! Wystarczy wziąć udział w quizie. Bądź niezależny finansowo! Zdobądź stypendium zanim zaczniesz studia.
 • Trwa rekrutacja - złóż podanie na studia!
  Matura coraz bliżej - najwyższa więc pora, by pomyśleć o wyborze studiów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jak co roku przygotowała atrakcyjną ofertę edukacyjną. Czas na studia, które zapewnią bezpieczną przyszłość i ciekawe życie studenckie. 1 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja. 
 • WSIiZ na solidnych filarach – Ranking „PERSPEKTYW” 2015
  Kolejny ranking niepublicznych uczelni magisterskich potwierdza pozycję WSIiZ. Uczelnia konsekwentnie buduje swoją siłę w oparciu o solidne filary, będące wynikiem przemyślanej strategii rozwoju i polityki projakościowej.
 • Zarządzanie – nowy kierunek studiów
  Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz nią mądrze zarządzać? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem? WSIiZ właśnie uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku zarządzanie.
 • Wybierz bezpłatne Studia Ambitnego Studenta!
 • WSIiZ silniejsza naukowo
  Rekordowy rok dla pracowników naukowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W roku akademickim 2014/2015 czterech pracowników otrzymało tytuł doktora habilitowanego, praca doktorska jednego z dydaktyków została wyróżniona w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji, znacząco wzrosła też liczba pracowników wyjeżdżających na staże w ramach projektu „Europa 2020”. O sukcesach i planach naukowców WSIiZ na następny rok już wkrótce w cyklu materiałów „#nauka”.
 • Mistrzowskie warsztaty
  Czy wiesz, co to są Snake, Cross, Nelson, Mabrauk czy Maxican? Uczestnicy „Wakacyjnego rolkowania” z wicemistrzami świata we freestyle slalom skatingu – Klaudią Hartmanis i Michałem Sulinowskim – nie tylko wiedzą, co oznaczają nazwy tych trików na rolkach, ale już umieją je wykonać.
 • Zostań mistrzem grafiki – zapisz się na warsztaty
  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak obraz, który masz w głowie przenieść do rzeczywistości. Jak wyrazić myśl, która nie daje Ci spokoju? Jeśli chcesz poznać nowoczesne technologie graficzne wykorzystywane w tworzeniu animacji i gier, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Przy okazji zobaczysz, na jakim poziomie kształcić będziemy na nowym kierunku studiów – grafice komputerowej i produkcji multimedialnej.
Galeria filmów
>