• 22. Inauguracja Roku Akademickiego we WSIiZ
  22. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 odbyła się 4 października w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej. Przedstawiciele braci studenckiej ze wszystkich wydziałów uczelni złożyli ślubowanie w obecności dyplomatów, naukowców, ludzi kultury, biznesu, polityków, wykładowców oraz studentów starszych roczników. W czasie uroczystości, po raz pierwszy w historii, wręczone zostały dyplomy doktorskie. 
 • Ważna wiadomość dla studentów I roku - Immatrykulacja 2017
  Drodzy Studenci I roku! Zapraszamy Was do udziału w ceremonii oficjalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie połączonej ze spotkaniami  organizacyjnymi. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z Władzami Uczelni, Dziekanami poszczególnych kierunków oraz opiekunami grup wykładowych, a także złożycie uroczyste ślubowanie.
 • Powitanie studentów I roku WSIiZ
  29 września 2017 roku studenci I roku uroczyście zostali  przyjęci do społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Złożyli ślubowanie, spotkali się z Władzami  Uczelni oraz poznali dziekanów i prodziekanów swoich kierunków. 
 • GRADUACJA 2017 - uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom WSIiZ
  Na ten moment czekają wszyscy absolwenci - uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. 28 października br. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich na ścieżkach polsko i anglojęzycznych. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
 • Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na studiach anglojęzycznych
  13 października 2017 roku w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w Rzeszowie, odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na studiach anglojęzycznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
 • Kategorie naukowe przyznane!
  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki oceny parametrycznej jednostek naukowych za lata 2013-2016. Jednostki WSIiZ wzięły udział w ocenie dobrowolnie i jej wyniki potwierdzają ich dobry poziom naukowy.
 • Podkarpackie Centrum Innowacji
  17 października br., w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, prof. nadzw. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka, Prorektor ds. Nauki wraz z rektorami Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz członkami Zarządu Województwa podpisała list intencyjny w sprawie utworzenia Podkarpackiego Centrum Innowacji.
 • WSIiZ w ocenie niezależnych ekspertów
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od kilku lat poddawana jest weryfikacji poprzez uznane rankingi i oceny prowadzone przez niezależnych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W Europie jednym z najbardziej popularnych rankingów jest U-Multirank, realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. W Polsce najbardziej prestiżowy jest ranking magazynu Perspektywy. Uznaniem cieszy się również Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. We wszystkich WSIiZ jest jednym z krajowych liderów niepublicznych szkół wyższych.
 • WSIiZ wprowadza kolejne funkcje w ramach legitymacji studenckiej
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jako pierwsza uczelnia w regionie udostępni funkcję imiennego biletu okresowego komunikacji miejskiej Gminy Miasto Rzeszów. WSIiZ już kilka lat temu wprowadziła, jako jedna z pierwszych w Polsce, elektroniczną legitymację studencką, a dwa lata temu możliwość funkcji płatniczej.
 • „Tłumacze na start!” - Weź udział w konkursie
  Już po raz czwarty WSIiZ bierze udział jako partner w konkursie „Tłumacze na start!” organizowanym przez polskie biuro międzynarodowej firmy tłumaczeniowej Skrivanek, partnera strategicznego kierunku filologia.  
 • Nowości wydawnicze Copernicus Center Press
  Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje. 
 • Konferencja WSIiZ i ZUS "Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej"
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie organizuje 26 października br. konferencję naukową nt. społecznej odpowiedzialności administracji publicznej.
Galeria filmów
>