• Ważna wiadomość dla studentów I roku - Immatrykulacja 2016
  Drodzy studenci I roku! Zapraszamy Was na ceremonię oficjalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z władzami uczelni i dziekanami poszczególnych kierunków, a także złożycie uroczyste ślubowanie.
 • WSIiZ na Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2016
  Rzetelna informacja o studiach, możliwość porozmawiania ze studentami o realiach studiowania, interaktywna ścianka i aplikacja helloWSIiZ, wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną - wszystko to czekało na kandydatów na studia na stoisku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie podczas Salonu Maturzystów, organizowanego przez "Perspektywy" 22 i 23 września 2016 roku.
 • Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz 21. będzie obchodzić Inaugurację Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 4 października 2016 roku (wtorek), o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
 • WSIiZ zabiera dzieci do RAI-u. Trwa rekrutacja
  „W kreatywnym świecie”, „Odkryj świat nauki”, „Zostań obywatelem świata”, „Nastolatek w dzisiejszym świecie”, „Liczby rządzą światem” – to nazwy programów edukacyjnych, które od października 2016 roku będą realizować uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów w ramach Rzeszowskiej Akademii Inspiracji.
 • Kierunek Logistyka we WSIiZ w krajowej czołówce
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest trzecią uczelnią w Polsce, która pozytywnie przeszła audyt programu studiów z logistyki European Senior Logistician. Dodatkowo od nowego roku akademickiego, studenci w ramach studiów na kierunku Logistyka będą mogli zdobywać certyfikaty, za które normalnie musieliby zapłacić przynajmniej 5 tysięcy złotych.
 • Przyjdź na Podkarpackie Dni Biznesu
  Chcesz wiedzieć, jak starać się o dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej? Jak pozyskać środki Powiatowego Urzędu Pracy i Funduszy Europejskich? Przyjdź na Podkarpackie Dni Biznesu, które odbęda się m.in. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Współorganizuje je Biuro Karier WSIiZ.
 • WSIiZ i OLIMP LABS będą współpracować
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania podpisała umowę o współpracy z OLIMP LABS. Tym samym krajowy lider producentów suplementów diety i odżywek w Polsce stał się partnerem strategicznym prowadzonego na uczelni kierunku Dietetyka.
 • Mamy złoto na Warsaw Judo Open 2016
  Kyrylo Veselovskyi - student kierunku Turystyka i rekreacja w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a równocześnie judoka klubu Millenium Rzeszów, wywalczył złoty medal juniorów na Warsaw Judo Open w kat. 81 kg wygrywając 4 pojedynki.

Galeria filmów
>