• Graduacja 2017 – uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym Absolwentom WSIiZ
  Na ten moment czekają wszyscy absolwenci – uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 20 maja 2017 r. (sobota), o godz. 11.00, w głównym budynku WSIiZ (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów). Podczas uroczystości dyplomy obiorą absolwenci kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki.
 • WSIiZ rozpoczyna współpracę z IAB Polska – partnerstwo i certyfikat DIMAQ
  27 kwietnia br. w Warszawie podpisane zostało porozumienie między Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania a Związkiem Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska. Porozumienie dotyczy współpracy w dwóch obszarach certyfikacji DIMAQ i partnerstwa strategicznego kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
 • WSIiZ świętuje wyjątkowy jubileusz Profesora Stanisława Waltosia
  Profesor Stanisław Waltoś – wybitny prawnik, specjalista w zakresie postępowania karnego, historii prawa i muzeologii, autor setek publikacji naukowych – skończył w tym roku 85 lat. W nawiązaniu do tej wyjątkowej rocznicy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się wyjątkowe spotkanie jubileuszowe, podczas którego wręczono Profesorowi tytuł „Przyjaciela Uczelni”.
 • Zostań programistą w 7 miesięcy – trwa rekrutacja do II edycji warsztatów WebAkademia IT
  Czy wiesz, że posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end? Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo. Od Ciebie oczekujemy tylko chęci do nauki. My zapewniamy 180 godzin warsztatów, 100 godzin kursów online, prowadzących - praktyków. Na najlepszych czekają staże, a nawet praca.
 • WSIiZ partnerem publikacji wydanej z okazji 90. rocznicy urodzin Premiera Tadeusza Mazowieckiego
  W wyniku współpracy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z Wydawnictwem ZNAK została wydana wyjątkowa publikacja „Architekt wolnej Polski. Świat wartości i idei Tadeusza Mazowieckiego”. Książka powstała z inicjatywy prof. Tadeusza Pomianka, Prezydenta WSIiZ oraz prof. Aleksandra Halla.
 • Wybierz studia we WSIiZ – po tych studiach jest praca!
  Do 31 lipca można składać podania na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Oferta edukacyjna uczelni w tym roku jeszcze skuteczniej odpowiada na potrzeby rynku pracy. Kandydaci na studia w roku 2017 mogą być pewni, że wybierając praktyczne studia we WSIiZ, wybierają udaną karierę zawodową. Efekty takiego kształcenia widać na rynku pracy – według ministerialnych badań absolwenci WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich szukają pracy.
 • Absolwenci WSIiZ najszybciej znajdują pracę
  Wyniki pierwszego ministerialnego badania losów absolwentów uczelni polskich wskazują, że absolwenci studiów we WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich, szukają pracy – niecałe półtora miesiąca. Z pewnością ma na to wpływ fakt, że są solidnie przygotowani do wejścia na rynek pracy, a także to, że w uczelnianym Biurze Karier czekają na nich tysiące ofert pracy.
 • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i WSIiZ zapraszają na „Szkołę Giełdową”
  WSIiZ oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie organizują „Szkołę Giełdową” w dniach 26-28 maja 2017 r. w Laboratorium Finansowym Centrum Edukacji Międzynarodowej usytuowanym w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej.
 • Miasto Rzeszów zaprasza na Święto Paniagi
  Po raz czternasty w dniu 3 maja br., Rzeszów zmieni się w wielki plac festiwalowy. Występy muzyczne, widowiska przy fontannie multimedialnej, wystawy, prezentacje broni, projekcje filmowe kina letniego i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich w ramach corocznego Święta Paniagi. Będą również wystawy malarstwa, rysunku i fotografii, kiermasz książek, warsztaty garncarskie i graficzne, prezentacje literackie i pokazy multimedialne.
Galeria filmów
>