• Co drugi otrzymał stypendium!
  O „Stypendium od początku studiów” walczyli kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 24 lipca poznali wyniki swoich zmagań. Co drugi kandydat, który przystąpił do "Quizu o bezpłatne miejsca" rozpocznie w październiku bezpłatną lub tylko częściowo odpłatną naukę.
 • Wygrali bezpłatne studia na elitarnym Aviation Management!
  Oni już nie muszą martwić się o swoją przyszłość. Nie dość, że będą studiować po angielsku na elitarnym kierunku studiów, jakim jest Aviation Management, to jeszcze wygrali stypendia, które umożliwią im bezpłatne lub tylko częściowo odpłatne studia!
 • Mistrzowie grafiki
  Jak obraz, który jest w głowie przenieść do rzeczywistości? Jak za pomocą tabletu graficznego i programu komputerowego wyrazić myśl bez użycia ani jednego słowa? Jak wykorzystać nowoczesne technologie graficzne, by tworzyć animacje i gry? Tego dowiedzieli się maturzyści, którzy uczestniczyli w warsztatach graficznych, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Dr Konrad Szocik: Jesteśmy znani w Oxfordzie
  Na naszej uczelni nie tylko studenci kształcą się praktycznie. Dr Konrad Szocik wrócił właśnie z dwutygodniowego pobytu w Oxfordzie, gdzie spotykał się z najlepszymi naukowcami na świecie, dyskutował, uczył się i wymieniał doświadczenia. W rozmowie opowiedział o tym, jakie ma plany po tym wyjeździe.
 • Ponad 2000 ofert pracy!
  To nie pomyłka. Dokładnie 2191 miejsc pracy zgromadziło Biuro Karier WSIiZ od stycznia do czerwca 2015 roku na studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Niezmiennie dominują oferty z branży informatycznej. Sporo pracy jest także dla fizjoterapeutów i specjalistów od ekonomii i zarządzania. 
 • W Hoover Institution (Stanford) powstanie kolekcja zdjęć z Iraku dr. Macieja Milczanowskiego
  Wyjazd do Hoover Institution dr Maciej Milczanowski wygrał w konkursie, organizowanym przez tę instytucję. Porozmawialiśmy z naukowcem m. in. o tym, czym się zajmował w Stanach Zjednoczonych, dlaczego zrezygnował z kariery wojskowej i kogo ze stanfordzkich profesorów zaprosił do Rzeszowa.
Galeria filmów
>