• Możesz już złożyć podanie na studia!
  Matura coraz bliżej - najwyższa więc pora, by pomyśleć o wyborze studiów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jak co roku przygotowała atrakcyjną ofertę edukacyjną. Czas na studia, które zapewnią bezpieczną przyszłość i ciekawe życie studenckie. 1 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja. 
 • Absolwenci WSIiZ odebrali dyplomy
  Absolwenci 4 kierunków odebrali dyplomy ukończenia studiów podczas Graduacji, która odbyła się 16 maja 2015 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas uroczystości wręczono również nagrody dla najlepszych absolwentów. Uczelnia zaprosiła ich też do współpracy biznesowej.
 • Wybierz Studia Ambitnego Studenta!
 • Mgnienie - niezwykłe portrety studentki WSIiZ
  W galerii Koła Naukowego Fotografii „Diafragma” na korytarzu obok auli im. prof. Chłopeckiego, zawisły prace Izabeli Babiarz – utalentowanej portrecistki i fotografki mody, studentki II stopnia dziennikarstwa i komunikacji społecznej w WSIiZ.
 • To już 60. wydanie Magazynu Pressja!
  W związku z 60. numerem Studenckiego Magazynu Pressja w Klubie Akademickim IQ odbyła się uroczystość jubileuszowa. Podczas wydarzenia przedstawiono historię Magazynu, rozstrzygnięto konkurs „Emigranci czy obywatele świata”, a wykład-niespodziankę wygłosił prof. Marcin Szewczyk.
 • Bezpłatne studia w WSIiZ! Weź udział w Ponadgimnazjalnym Konkursie Filologicznym „GRA O STUDIA”
  Chcesz rozpocząć studia na kierunku filologia angielska w WSIiZ, ale nie chcesz płacić czesnego? To możliwe! Weź udział w Ponadgimnazjalnym Konkursie Filologicznym „GRA O STUDIA” i wygraj stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru studiów. Dla kandydatów z Podkarpacia i sąsiednich województw mamy bezpłatne miejsca zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych.
 • Rozpocznij płatny staż w Narodowym Banku Polskim
  Chcesz pracować w Narodowym Banku Polskim? Jeżeli jesteś absolwentem ekonomii lub finansów i rachunkowości WSIiZ, masz szansę na dobrze płatny staż. Do 26 maja 2015 roku aplikuj do programu „Staże Prezesa NBP w Oddziałach Okręgowych”.
 • Wybory do Samorządu Studenckiego WSIiZ
  Tak jak obowiązkiem każdego obywatela jest udział w wyborze władz państwowych, tak obowiązkiem studenckim jest wybór Samorządu Studenckiego. Masz wpływ na wygląd naszej Uczelni poprzez wybór osób, które będą reprezentować wszystkich studentów. Warto dodać, że w tym roku kandydaci na członków Samorządu muszą zebrać nie 100, a tylko 50 podpisów pod swoją kandydaturą.
 • „Srebrni” kryminalistycy z WSIiZ!
  Ze srebrnym pucharem wrócili z Ogólnopolskich Warsztatów Kryminalistycznych w Szczytnie członkowie Studenckiego Koła Naukowego Kryminalistyki WSIiZ. W towarzyszącym warsztatom konkursie na Najlepszy Studencki Zespół Oględzinowy w pokonanym polu zostawili reprezentacje kół kryminalistyki tak znamienitych uczelni, jak Akademia Obrony Narodowej w Warszawie czy Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Galeria filmów
>