• Trwa II tura rekrutacji
  Do 30 września 2017 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia. 
 • Wybierz studia przyszłości. Studiuj Zarządzanie w administracji
  Nowoczesna administracja wymaga nowoczesnego zarządzania nią. Urzędy potrzebują specjalistów w zakresie planowania pracy urzędu i skutecznego zarządzania nimi. Takich właśnie ekspertów wykształci Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od najbliższego roku akademickiego uczelnia uruchamia specjalność ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI na studiach I stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE.
 • 22. Inauguracja Roku Akademickiego we WSIiZ
  4 października 2017 roku odbędzie się 22. Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
 • Zakończyła się IX edycja największej w Polsce konferencji nt. internetu i nowych technologii
  3 dni, około 80 prezentacji i warsztatów, blisko pół tysiąca uczestników – to wszystko w ramach tylko jednego wydarzenia – InternetBety 2017! Za nami IX edycja największej w Polsce branżowej konferencji nt. internetu i nowych technologii organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • WSIiZ w ocenie niezależnych ekspertów
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od kilku lat poddawana jest weryfikacji poprzez uznane rankingi i oceny prowadzone przez niezależnych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W Europie jednym z najbardziej popularnych rankingów jest U-Multirank, realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. W Polsce najbardziej prestiżowy jest ranking magazynu Perspektywy. Uznaniem cieszy się również Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. We wszystkich WSIiZ jest jednym z krajowych liderów niepublicznych szkół wyższych.
 • Studenci WSIiZ skorzystają z płatnych praktyk za miliony
  Projekty o łącznej wartości blisko 3 milionów złotych będzie realizować Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Środki te zostaną przeznaczone m.in. dla studentów na płatne praktyki i rozwój zawodowy.
 • WSIiZ wysoko w prestiżowym rankingu "Perspektyw"
  Najnowszy Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich PERSPEKTYWY 2017 potwierdza, że WSIiZ jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej, jak i całej Polsce Wschodniej. W zestawieniu z wynikami z ubiegłego roku uczelnia awansowała w najważniejszych z punktu widzenia kandydata na studia kategoriach – umiędzynarodowienie, warunki studiowania, siła naukowa oraz preferencje pracodawców.
 • Studenci WSIiZ wyróżnieni w międzynarodowym konkursie MonoVisions Photography Awards
  Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Marcin Walko oraz Przemysław Niepokój-Hepnar zostali docenieni w międzynarodowym konkursie fotograficznym. MonoVisions Photography Awards uznawany jest za najważniejszy konkurs fotografii czarno białej na świecie. Organizowany przez wiodący magazyn fotograficzny MonoVisions - Black & White Magazine, mający swoją siedzibę w Londynie. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla tych uzdolnionych fotografów młodego pokolenia z województwa podkarpackiego.
 • „Stay in Touch” – międzynarodowa współpraca uczelni z udziałem rzeszowskiej WSIiZ
  Intensywne kursy dla studentów z Hiszpanii, Grecji oraz Polski prowadzone przez projektantów z praktycznym doświadczeniem, kursy i szkolenia doskonalące dydaktyków  oraz powstanie innowacyjnych  materiałów edukacyjnych to tylko niektóre z rezultatów projektu „Stay in Touch”, realizowanego w ramach programu Erasmus+.
 • Nowości wydawnicze Copernicus Center Press
  Ukazały się nowe, bardzo interesujące pozycje wydawnicze oficyny Copernicus Center Press, które obecnie należy do najbardziej prestiżowych wydawnictw w skali ogólnopolskiej. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedziami nowości wydawniczych.
 • Studenci WSIiZ po raz czwarty wyjechali na semestr do Chin!
  31 sierpnia 2017 roku już po raz czwarty grupa 10 studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, z kierunku Filologia angielska ze specjalnością tłumaczeniową z językiem chińskim wyjechała na semestralną wymianę w uczelni partnerskiej Anshan Normal University w prowincji Liaoning, w północno-wschodnich Chinach.
Galeria filmów
>