Aktualności naukowe 

 

 • Naukowcy z naszej uczelni - prof. dr hab. Krzysztof Opolski oraz dr Agata Gemzik-Salwach - są współredaktorami oraz autorami rozdziałów w książce pt. "Financialization and the Economy" wydanej  w brytyjskim wydawnictwie Routledge.
  Osiągnięcia Uczelni;Aktualności naukowe
 • 3 dni, około 80 prezentacji i warsztatów, blisko pół tysiąca uczestników – to wszystko w ramach tylko jednego wydarzenia – InternetBety 2017! Za nami IX edycja największej w Polsce branżowej konferencji nt. internetu i nowych technologii organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Ruszyła InternetBeta 2017 - jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a dla wielu kultowa konferencja branżowa w Polsce. Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy poruszane na „Becie”. Główne, ale nie jedyne, bo z roku na rok formuła konferencji rozszerza się i stanowi inspirujące, multidyscyplinarne wydarzenie gromadzące wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Dr Kamil Łuczaj, adiunkt z Zakładu Badań nad Szkolnictwem Wyższym WSIiZ, zaprezentował wyniki swoich badań w trakcie 13th Conference of the European Sociological Association, która odbyła się w dniach 29.08-1.09.2017 w Atenach.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Monografia pt. „Non-Extensive Entropy Econometrics for Low Frequency Series: National Accounts-Based Inverse Problems” prezentuje najnowszą metodologię i jej bogate zastosowania w zakresie szacowania parametrów kompleksowych modeli ekonometrycznych związanych z rachunkami narodowymi. 
  Aktualności naukowe
 • Doktor Konrad Szocik wziął udział w konferencji pod tytułem “Religion, Society, and the Science of Life”, która w dniach 19-22 lipca br. została zorganizowana na Uniwersytecie w Oksfordzie. Organizatorami konferencji był Ian Ramsey Centre for Science & Religion przy Uniwersytecie w Oksfordzie oraz International Society for Science and Religion.
  Aktualności naukowe
 • Sylwia K. Mazur z Katedry Nauk o Administracji WSIiZ była jedną z piątki Polaków biorących udział w szkole letniej im. Józsefa Antalla w Budapeszcie. Nasza reprezentantka została najlepszą studentką kursu, dzięki czemu w przyszłym roku sama poprowadzi wykład dla uczestników kolejnej edycji. 
  Aktualności naukowe
 • W dniach 19-22 lipca br. pracownik Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, dr Konrad Szocik będzie uczestniczyć w konferencji naukowej na Uniwersytecie w Oksfordzie. Konferencja pod tytułem “Religion, Society, and the Science of Life” organizowana przez Ian Ramsey Centre for Science & Religion gromadzi filozofów i naukowców z całego świata.
  Aktualności naukowe