Graduacje 

 

 • Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 5 listopada 2016 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów - Graduacja. 
  Graduacje
 • 5 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduację zaplanowano w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
  Graduacje;Studenci
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz 21. będzie obchodzić Inaugurację Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 4 października 2016 roku (wtorek), o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje
 • Na ten moment wszyscy studenci, którzy pozytywnie zakończyli obrony prac dyplomowych czekali z niecierpliwością. W sobotę 7 maja 2016 roku w auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego we WSIiZ absolwenci informatyki, logistyki, filologii, kosmetologii i fizjoterapii odebrali dyplomy ukończenia studiów. Klub Absolwenta WSIiZ przygotował też dla nich atrakcyjne niespodzianki.
  Graduacje
 • Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów. Graduacja odbędzie się 7 maja 2016 roku w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.
  Graduacje
 • 1500 nowych absolwentów ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia odebrali podczas Graduacji 14 listopada 2015 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Graduacje;Studenci;Uczelnia
 • Podczas ceremonii, która odbyła się 15 października, studenci pierwszego roku uroczyście obiecali wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości oraz dbać o godność i honor studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje;Inauguracje roku akademickiego;Studenci
 • Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Graduacja odbędzie się 14 listopada 2015 roku (tj. sobota) w auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.
  Inauguracje i Graduacje;Graduacje;Uczelnia