Graduacje 

 

 • 3 października 2018 roku o godzinie 11.00 w Auli KM8 Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje
 • Na ten moment czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów kierunków polskojęzycznych: Filologii angielskiej, Logistyki, Kosmetologii, Fizjoterapii (I i II stopień) i kierunku anglojęzycznego Logistyki. W sobotę 19 maja 2018 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej odbyła się uroczysta Graduacja. 
  Graduacje
 • Uroczystość wręczenia dyplomów kolejnym absolwentom WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 19 maja br. (sobota), o godz. 10.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej (Aula KM8). Podczas uroczystości dyplomy odbiorą absolwenci kierunków polsko i anglojęzycznych tj.: Informatyka, Logistyka, Filologia angielska, Fizjoterapia, Kosmetologia.
  Graduacje;Inauguracje i Graduacje;Studenci
 • Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 28 października 2017 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów – Graduacja.
  Graduacje
 • Na ten moment czekają wszyscy absolwenci - uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. 28 października br. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich na ścieżkach polsko i anglojęzycznych. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
  Graduacje
 • Na ten moment czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I stopnia kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki. W sobotę 20 maja 2017 roku, w siedzibie głównej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów – Graduacja.
  Graduacje
 • Na ten moment czekają wszyscy absolwenci – uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 20 maja 2017 r. (sobota), o godz. 11.00, w głównym budynku WSIiZ (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów). Podczas uroczystości dyplomy obiorą absolwenci kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki.
  Graduacje
 • Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 5 listopada 2016 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów - Graduacja. 
  Graduacje