Inauguracje 

 

 • 4 października 2017 roku odbędzie się 22. Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Inauguracje
 • Ponad 140 nowych studentów rozpoczęło naukę na studiach anglojęzycznych I stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wyszlifowanie języka angielskiego i opanowanie branżowego słownictwa, obycie się w wielokulturowym środowisku, nawiązanie międzynarodowych kontaktów, przygotowanie do pracy w korporacjach o międzynarodowym profilu – to niektóre z atutów anglojęzycznych studiów we WSIiZ.
  Studenci;Inauguracje
 • 21. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 odbyła się 4 października w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.  Dwudziestu sześciu przedstawicieli braci studenckiej ze wszystkich wydziałów uczelni złożyło ślubowanie w obecności dyplomatów, naukowców, ludzi kultury, biznesu, polityków, wykładowców oraz studentów starszych roczników.
  Inauguracje;Uczelnia
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz 21. będzie obchodzić Inaugurację Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 4 października 2016 roku (wtorek), o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje
 • Podczas ceremonii, która odbyła się 15 października, studenci pierwszego roku uroczyście obiecali wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości oraz dbać o godność i honor studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje;Inauguracje roku akademickiego;Studenci
 • Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Graduacja odbędzie się 14 listopada 2015 roku (tj. sobota) w auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.
  Inauguracje i Graduacje;Graduacje;Uczelnia
 • 30 września studenci I roku zostali uroczyście przyjęci do społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Złożyli ślubowanie, spotkali się z władzami uczelni oraz poznali dziekanów i prodziekanów swoich kierunków. Od dzisiaj mogą z dumą mówić, że są studentami WSIiZ.
  Uczelnia;Inauguracje roku akademickiego
 • Drodzy studenci I roku! Zapraszamy Was na ceremonię oficjalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z władzami uczelni i dziekanami poszczególnych kierunków, a także złożycie uroczyste ślubowanie.
  Uczelnia;Inauguracje roku akademickiego