Junior Innowator Podkarpacia 2014 jest w WSIiZ 

Mateusz Gronkowski, student Ekonomii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zajął trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego - Junior Innowator Podkarpacia 2014.

Mateusz Gronkowski jest opracował serwis dla inwestorów aITrader. Ma być to duży serwis internetowy do inwestorów indywidualnych, którzy będzie zawierał narzędzia pomocnych w inwestowaniu, ale też będzie oferował dostęp do płatnych np. analiz rynkowych. Student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zarejestrował spółkę Nova AI Solutions. Jego pomysł został już dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1.

Nagrodę w konkursie Junior Innowator Podkarpacia 2014 Mateusz Gronkowski odebrał 22 maja 2014 roku w w Inkubatorze Technologicznym Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Nagrodzone zostały innowacyjne pomysły na biznes, zaproponowane przez młodych ludzi.

 

Nagrody wręczali marszałek Władysław Ortyl, i wiceprezes RARR Barbara Kostyra. Rozdanie nagród odbyło się przy okazji kongresu Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

 

Pierwsze miejsce zdobył serwis internetowy Korepetytornia.pl, a drugie internetowa platforma innowacji i rekrutacji Smart Crowd IT.

 

Studentowi Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie gratulujemy!
Opublikowano: 2014-05-23