Konferencje, seminaria, wykłady otwarte 

 

 • W dniach 21–22 czerwca 2017 roku startuje druga edycja Kongresu Business Without Limits, który obędzie się w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W dniach 9-10 czerwca 2017 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania miała miejsce konferencję pt. „Finansjalizacja – nowe tendencje i kierunki rozwoju”, podczas której poruszano zagadnienia dotyczące finansów w kontekście współczesnych problemów i międzynarodowych trendów. Prelegentami byli ekonomiści reprezentujący ośrodki badawcze z Polski oraz całego świata, m.in. z: Włoch, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Niemiec, Meksyku i Wielkiej Brytanii.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W sobotę 10 czerwca w Sali Senatu WSIiZ odbył się I Podkarpacki Kongres Instytutu Myśli Schumana, na którym przybliżono sylwetkę Roberta Schumana, jednego z ojców założycieli dzisiejszej Unii Europejskiej. Gościem specjalnym spotkania był Stanisław Kruczek, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz prof. Zbigniew Krysiak, ekspert ekonomiczny w Kancelarii Prezydenta RP i doradca w Ministerstwie Finansów, a także Prezes Zarządu Instytutu Myśli Schumana w Warszawie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 10 i 11 czerwca 2017 roku w Rzeszowie odbyły się znane w całej Polsce warsztaty ADAMED SmartUP Academy. Zajęcia prowadzili m.in. dydaktycy i naukowcy Wydziału Medycznego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 24-25 listopada 2017 roku odbędzie się Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Idee i społeczeństwo – filozoficzne podstawy podejmowania decyzji. W 150 rocznicę urodzin profesora Leona Petrażyckiego”, organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytet Rzeszowski.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • IX edycja ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” odbędzie się już 26 maja 2017 r. Co roku udział w tym wydarzeniu biorą studenci wielu uczelni z całej Polski. Konferencja „Nauka i pasja” wpisała się nie tylko w plan corocznych wydarzeń naszej Uczelni, ale też studentów innych uczelni, którzy chętnie wracają na jej kolejne edycje.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Wykład pt. „Współczesne zmiany w polskiej edukacji okiem eksperta” przeprowadzi w murach WSIiZ, wybitny ekspert, pedagog, przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, profesor Bogusław Śliwerski. W jego trakcie podejmie próbę oceny skutków zmian wprowadzonych w wyniku reformy edukacji oraz określi w jakim kierunku - stopniowo i ewolucyjnie, powinno się zmieniać polskie szkoły.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości WSIiZ zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu Startup Training „Jak testować innowacje bez wydawania fortuny, czyli nowoczesne technologie 3D”. Warsztaty odbędą się 13 marca br. w sali RA132 w budynku głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte