Konferencje, seminaria, wykłady otwarte 

 

 • 20 i 21 czerwca 2018 roku w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się czwarta edycja Kongresu Business Without Limits. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie objęło patronatem merytorycznym to wydarzenie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzanie w Rzeszowie odbyło się seminarium “Czy w Polsce potrzebna jest edukacja alternatywna?” połączone z premierą książki pt. „Alternatywy w edukacji” pod red. prof. Bogusława Śliwerskiego i dr. Andrzeja Rozmusa. Spotkanie miało na celu zwrócenie uwagi na rolę, miejsce, a także perspektywy rozwoju edukacji alternatywnej w Polsce.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W Klasztorze Ojców Dominikanów w Rzeszowie odbyło  się wyjątkowe spotkanie ze znanym dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim połączone z promocją jego najnowszej książki „Nigdy nie układaj się ze złem”, której współwydawcą jest WSIiZ w Rzeszowie. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 200 osób z Rzeszowa i Polski południowo-wschodniej. 
  Uczelnia;Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Czy można sobie wyobrazić temat bardziej rozpalający niż zmiany w unijnej polityce migracyjnej? To właśnie z tym zagadnieniem zmierzyli się uczestnicy debaty oksfordzkiej, która 28 maja odbyła się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wydarzenie inaugurowało cykl dyskusji dotyczących bieżących spraw unijnych.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 18 maja 2018 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbyła się X Ogólnopolska Konferencja Nauka i pasja kluczem do sukcesu, której zasadniczym celem była prezentacja poglądów młodych naukowców, wymiana opinii na płaszczyźnie naukowej oraz integracja środowisk akademickich, a także próba wniesienia realnego wkładu w rozwój polskiej nauki. Organizatorem konferencji była Rada Kół Naukowych WSIiZ pod przewodnictwem Iwony Kościółek, we współpracy z Działem Nauki.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • 28 maja 2018 roku, o godz. 10:00 w Auli im. prof. J. Chłopeckiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, przy ul. Sucharskiego 2 odbędzie się debata oksfordzka z tezą „Aktualne kierunki polityki migracyjnej Unii Europejskiej zmierzają w niewłaściwa stronę”. 
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 29 maja 2018 roku, o godzinie 19:00, w auli Klasztoru Ojców Dominikanów w Rzeszowie, odbędzie się wy-jątkowe spotkanie z o. Ludwikiem Wiśniewskim OP połączone z promocją najnowszej książki „Ni-gdy nie układaj się ze złem”, której współwydawcą jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. O sprawach ważnych dla Kościoła i Polski z o. Wiśniewskim będzie rozmawiał Grzegorz Boratyn. 
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W dniach 9-10 kwietnia 2018 roku dr Agata Gemzik-Salwach uczestniczyła w międzynarodowej konferencji naukowej “7th International Conference on Business and Economic Development (ICBED)”, która odbyła się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Wyjazd Pani Doktor był możliwy dzięki wygranemu grantowi w konkursie „Miniatura 1” Narodowego Centrum Nauki na realizację projektu „Zależność pomiędzy rozwojem sektora finansowego a wzrostem gospodarczym - ujęcie regionalne” (DEC-2017/01/X/HS4/01500).
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe