Konferencje, seminaria, wykłady otwarte 

 

 • Czym jest przypadek? Czy istnienie świata bez przypadku byłoby możliwe? Dlaczego ciągle boimy się przypadku? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzielił ks. prof. Michał Heller, który swoim wykładem „Czy wszechświatem rządzi przypadek?” zainaugurował cykl spotkań „Wielkie pytania w nauce”, którego organizatorem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie we współpracy z Fundacją Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie oraz z wydawnictwem Copernicus Center Press.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Planujesz własny biznes, jesteś osoba kreatywną, a może interesujesz się modą i designem? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję udziału w innowacyjnym spotkaniu pod nazwą Startup Mixer.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Studenci
 • Instytut Badań nad Cywilizacjami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zaprasza na wykład prof. dra hab. Piotra Kłodkowskiego pt. „North Korea – an inaccessible country??”, który odbędzie się 6 grudnia 2016 roku, o godz. 15:15, w sali RA 305 w budynku głównym Uczelni.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 21 listopada 2016 roku w Klubie Akademickim IQ WSIiZ odbyło się uroczyste spotkanie dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych oraz szkolnych koordynatorów i nauczycieli biorących udział w projekcie edukacyjnym „Klasy Patronackie WSIiZ”. Projekt ten  realizowany jest od 2013 roku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Współpraca
 • Internetowe Rewolucje to bezpłatny program edukacyjny realizowany przez firmę Google skierowany do studentów w całej Polsce. Na Podkarpaciu eksperci Google spotkają się ze studentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 15 listopada 2016 roku odbyło się spotkanie studentów kierunków zarządzanie oraz ekonomia z prezesem klubu Asseco Resovia Rzeszów,  Bartoszem Górskim.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji – talenty” w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie w dniach 12 oraz 13 grudnia 2016 roku organizuje bezpłatne warsztaty pt.: „Praktyczne wykorzystanie narzędzi finansowych w życiu codziennym”, do których zostanie wykorzystane Laboratorium Finansowym w kampusie WSIiZ w Kielnarowej. 
  Studenci;Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Podkarpaccy samorządowcy coraz chętniej korzystają z usług firm badawczych, z których pomocą wdrażają innowacyjne rozwiązania i przygotowują strategie marketingowe. Pozyskiwane dzięki badaniom informacje pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji o objęciu konkretnej drogi i formy promocji gminy, miasta czy regionu. Ten temat zostanie rozwinięty w trakcie kolejnej edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Jednym z prelegentów będzie Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte