Kultura i Rozrywka 

 

 • Już w najbliższy piątek, tj. 24 lutego, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się indywidualna wystawa fotograficzna prac autorstwa Marcina Walko, fotografa pochodzącego z podkarpackiego Niska i absolwenta WSIiZ. Zaprezentowane na wernisażu zdjęcia dotychczas nie były udostępniane szerokiej publiczności i stanowią podsumowanie dekady twórczości artysty.
  Kultura i rozrywka
 • KOCHAM CIE SYNU - tak nazywa się zespół, który zwyciężył w meczu finałowym turnieju MGMplay Gamer Lan w grze Counter Strike: Global Offensive, który odbył się w Galrii Rzeszów. Organizatorem wydarzenia była firma GamerLan, założona przez studentów Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej oraz Logistyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a uczelnia była partnerem wydarzenia. Finał turniej MGMplay Gamer Lan w grze CS:Go odbył się 28 stycznia 2017 roku.
  Kultura i rozrywka
 • Zabawne skecze, porywające układy taneczne i niebanalne piosenki – to wszystko zaprezentują artyści tworzący jeden z najlepszych studenckich zespołów na Ukrainie. Wystąpią w poniedziałek 30 stycznia 2017 roku na scenie Klubu IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Początek o godz. 19, wstęp wolny.
  Kultura i rozrywka
 • Katedra Wzornictwa Przemysłowego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania będzie obecna wraz z partnerami biznesowymi na II edycji wydarzenia 4DesignDays w dniach 16-19 lutego, które odbędą się w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.
  Kultura i rozrywka;Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Współpraca, komunikacja i myślenie taktyczne – takie umiejętności będą szkolić uczestnicy turnieju MGMplay Gamer Lan w grze Counter Strike: Global Offensive. Finał turnieju CS:GO odbędzie się 28 stycznia 2017 roku o godzinie 10:00 w Galerii Rzeszów. Organizatorem wydarzenia jest firma GamerLan, założona przez studentów Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej oraz Logistyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a uczelnia jest partnerem wydarzenia.
  Studenci;Kultura i rozrywka
 • Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania pokazali co znaczy mieć talent i nie bać się go zaprezentować. Wokaliści, tancerze, akrobaci, wirtuozi nietypowych instrumentów i specjalista od sztuk walki walczyli o tytuł „SUPERTALENT” 2016. Najlepsza podczas konkursu „WSIiZ ma Talent” okazała się wokalistka Diana Dubenska.
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Noc w Muzeum Historii Ukrainy - to motyw przewodni tegorocznego Dnia Kultury Ukraińskiej, który odbył się 12 grudnia 2016 roku w Klubie Akademickim IQ. Przedstawienie jest organizowane w ramach projektu „W nowym miejscu – edukacja drogą do integracji” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu Państwa.  Projekt realizuje  Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne ABSOLWENT.
  Kultura i rozrywka;Uczelnia wielokulturowa
 • W finale wystąpią finaliści konkursu, którzy zawalczą o główną nagrodę o wartości 1500 zł. Na scenie pojawią się wokaliści, tancerze, wirtuozi nietypowych instrumentów i specjalista od sztuk walki. Warto zobaczyć! Wstęp wolny tylko dla 200 osób.
  Kultura i rozrywka;Studenci