Kultura i Rozrywka 

 

 • Rok akademicki dobiega końca. Przed Tobą wiele nieprzespanych nocy – oczywiście spędzonych na nauce – i wiele egzaminacyjnych stresów. Należy Ci się chwila relaksu! Weź udział we WSIiZ FUNDAY. Gwarantujemy Ci dobrą zabawę i relaks!
  Studenci;Kultura i rozrywka
 • Siódma edycja Festiwalu Przestrzeni Miejskiej to  okazja do przyjrzenia się rozwojowi współczesnego Rzeszowa. Wydarzenie to, co roku odbywa się w innym, wyjątkowym miejscu, które adaptowane jest specjalnie na potrzeby Festiwalu. Do tej pory Festiwal odbył się m.in. w starych halach fabryki Zelmer przy ul. Langiewicza, w hali obrabiarek PKP, a także na dziedzińcu zabytkowych kamienic przy al. Piłsudskiego 8-10 w Rzeszowie. Wybierane są miejsca nietypowe i zapomniane lub przeciwnie – znane i lubiane, które na czas trwania Festiwalu wykorzystane są inaczej niż na co dzień. Ta idea ma służyć rewitalizacji i oswajaniu przestrzeni miejskiej oraz skłaniać do spojrzenia na miasto z innej niż zazwyczaj perspektywy.
  Kultura i rozrywka
 • Kim jest Mistrz Gry? Jak zostać pogromcą smoków? Jak przeżyć w wyobraźni niesamowite przygody i spotkać ciekawych ludzi, którzy mogą być kimkolwiek zechcą? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć podczas wydarzenia Erpegowy MeetUp Rzeszów w IQ CLUB.
  Kultura i rozrywka
 • 12 maja 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się V Ultramaraton Podkarpacki.
  Kultura i rozrywka
 • 19 kwietnia 2018 roku w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala MISS WSIiZ 2018, w której dwanaście studentek walczyło o koronę najpiękniejszej. 
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Jeżeli grasz na gitarze, masz gitarę a na niej nie grasz a nawet jeśli nie masz gitary, a potrafisz udawać, że masz – możesz wystąpić w koncercie GRA GITARA 2018!
  Kultura i rozrywka
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz szósty wybierze najpiękniejszą studentkę Uczelni. 19 kwietnia o godzinie 19:00, w klubie IQ  WSIiZ odbędzie się Gala Finałowa Miss WSIiZ 2018. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.
  Kultura i rozrywka
 • Tego jeszcze w Rzeszowie nie było – jednego wieczora, na jednej scenie stand-up, kabaret oraz improwizacje z udziałem dwóch finalistów tegorocznej PAKI – najważniejszego przeglądu twórczości komicznej w Polsce.
  Kultura i rozrywka