Kultura i Rozrywka 

 

 • Scenariusz, którego nie ma, aktorzy, którzy nie znają tekstu, publiczność, która nie wie, co się wydarzy – to wbrew pozorom gwarancja dobrej zabawy podczas IMPRO IMPRY w IQ Club.
  Kultura i rozrywka
 • Niesamowity iluzjonista, nastrojowy duet z Kazachstanu i polsko - ukraińsko -amerykański zespół rokowy- to niektóre atrakcje finału konkursu WSIiZ ma Talent w Klubie IQ.
  Kultura i rozrywka
 • Intrygujące malarstwo wielkoformatowe, monodram inspirowany twórczością Józefa Szajny oraz obrazy współtworzące spektakl – to atrakcje kolejnej odsłony cyklu 18:18 Spotkanie ze Sztuką, już w najbliższą środę o 18:18 w IQ Club.
  Kultura i rozrywka
 • Miasto Rzeszów zaprasza na kolejną edycję Biegu Niepodległości. W tym roku bieg odbędzie się w dniu 11.11.2017 r. (sobota).
  Kultura i rozrywka
 • W piątek w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbyły się bloki szkolne 9. edycji Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego, które co roku inaugurują Kalejdoskop. Uczestnicy tej edycji mieli wyjątkową możliwość przeżycia podróży na Bliski Wschód, Sri Lankę oraz do obu Ameryk.
  Kultura i rozrywka
 • Już od 3 do 5 listopada br. w Rzeszowie odbędzie się IX. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy – Festiwal Kultur Świata. To pierwsza i największa impreza podróżnicza w województwie podkarpackim! Wśród gości znaleźli się m.in. Aleksander Doba, Janusz Majer, Piotr Strzeżysz, Michał Woroch i Ewa Wachowicz! Imprezę zainaugurują bloki szkolne, które w piątek odbędą się na WSIZ.
  Kultura i rozrywka
 • Jak pokazać młodym Polakom wchodzącym w dorosłość, że UE bezpośrednio dotyczy wielu obszarów ich codziennego życia? Jak przekonać, że oni sami mogą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez instytucje unijne? – Zapraszamy do udziału w II edycji projektu „Lekcja na 12 gwiazdek”, realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne ABSOLWENT przy WSIiZ w Rzeszowie i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. W roku szkolnym 2017/2018, kampania edukacyjna obejmie Małopolskę, Świętokrzyskie oraz Podkarpacie.
  Kultura i rozrywka
 • Już 17 października br. wystartuje konkurs Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów przy WSIiZ w Rzeszowie, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz Urzędu Statystycznego w Rzeszowie, w którym do wygrania będą kolorowe kalendarze szkolne na rok 2017/2018.
  Kultura i rozrywka