Kultura i Rozrywka 

 

 • Współpraca, komunikacja i myślenie taktyczne – takie umiejętności będą szkolić uczestnicy turnieju MGMplay Gamer Lan w grze Counter Strike: Global Offensive. Finał turnieju CS:GO odbędzie się 28 stycznia 2017 roku o godzinie 10:00 w Galerii Rzeszów. Organizatorem wydarzenia jest firma GamerLan, założona przez studentów Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej oraz Logistyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a uczelnia jest partnerem wydarzenia.
  Studenci;Kultura i rozrywka
 • Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania pokazali co znaczy mieć talent i nie bać się go zaprezentować. Wokaliści, tancerze, akrobaci, wirtuozi nietypowych instrumentów i specjalista od sztuk walki walczyli o tytuł „SUPERTALENT” 2016. Najlepsza podczas konkursu „WSIiZ ma Talent” okazała się wokalistka Diana Dubenska.
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Noc w Muzeum Historii Ukrainy - to motyw przewodni tegorocznego Dnia Kultury Ukraińskiej, który odbył się 12 grudnia 2016 roku w Klubie Akademickim IQ. Przedstawienie jest organizowane w ramach projektu „W nowym miejscu – edukacja drogą do integracji” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu Państwa.  Projekt realizuje  Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne ABSOLWENT.
  Kultura i rozrywka;Uczelnia wielokulturowa
 • W finale wystąpią finaliści konkursu, którzy zawalczą o główną nagrodę o wartości 1500 zł. Na scenie pojawią się wokaliści, tancerze, wirtuozi nietypowych instrumentów i specjalista od sztuk walki. Warto zobaczyć! Wstęp wolny tylko dla 200 osób.
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Dla Rzeszowian i odwiedzających miasto będzie to miejsce spotkań wśród zimowej scenerii choinek, ozdób i przysmaków na świąteczny stół.
  Kultura i rozrywka
 • Noc w Muzeum Historii Ukrainy - to będzie motyw przewodni tegorocznego Dnia Kultury Ukraińskiej. 
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Klub Akademicki IQ (WSIiZ) zaprasza w najbliższy czwartek na kolejne „Spotkanie ze Sztuką 18:18”. Tym razem coś dla oka i ucha. Spotkanie rozpocznie wernisaż dwóch interesujących wystaw studentów WSIiZ.
  Kultura i rozrywka
 • Hucul-punk-kabaret – tak można określić muzykę zespołu Gogodzy Gański, który wystąpi w rzeszowskim klubie IQ (WSIiZ) w poniedziałek 28 listopada. Grupa łączy tradycyjne huculskie melodie Karpat z domieszką reggae, ska, folku, muzyki klezmerskiej oraz punka.
  Kultura i rozrywka