Osiągnięcia Studentów i Absolwentów 

 

 • Spotkanie z pracodawcami i absolwentami informatyki WSIiZ, którzy założyli własne firmy i osiągają sukcesy zawodowe przyciągnęło wielu studentów informatyki I stopnia. 24 stycznia 2017 roku Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie podczas Dnia Kariery IT odwiedzili m.in. absolwenci WSIiZ: Paweł Wójciak z PGS Software, Łukasz Szymański z Ideo, Paweł Janda z MobiTouch, Dominik Ciurko z zespołu Smartbox, który osiąga sukcesy na krajowych i międzynarodowych konkursach technologicznych, a także Łukasz Delikat z Symphony Solutions oraz przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
  Studenci;Osiągnięcia Studentów i Absolwentów;Rekrutacja
 • W Sali Senatu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wręczono uroczyście stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017. Wśród nagrodzonych znalazło się pięciu studentów naszej Uczelni.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów;Studenci
 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło krajową listę studentów, którzy otrzymali stypendia za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017. Na liście znalazło się kilkanaście osób z Podkarpacia, z czego pięć z naszej Uczelni.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Znamy finalistów StartupPolandGlobal, programu szkoleniowego dla ambitnych marzycieli, którzy chcą stworzyć globalny startup. Spośród kilkuset projektów i 50 zespołów, które przyjechały na półfinał do Warszawy, do ścisłego finału, który odbędzie się w lutym w Brukseli, dostało się tylko 10 startupów. Jednym z nich jest Smartbox – współtworzony przez studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Neutral Density Photography Awards (ND Awards) to prestiżowy konkurs o zasięgu międzynarodowym, odbywający się pod patronatem wiodących magazynów oraz portali fotograficznych na świecie. W konkursie tym, który odbył się końcem listopada, nagrodę otrzymał Przemysław Niepokój-Hepnar, krośnianin i student grafiki komputerowej w mediach rzeszowskiej WSIiZ. Jest to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla tego utalentowanego podkarpackiego fotografa. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • - Miałem łzy w oczach, kiedy zobaczyłem ocean. Nawet teraz nie jestem w stanie ująć w słowach tego, co wtedy czułem – powiedział Iwan Masliuk, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, ale mimo problemów zdrowotnych spełnił swoje marzenie i pokonał trasę ze Lwowa do Lizbony. 5000 kilometrów razem z nim przemierzyła grupa przyjaciół, w tym absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ekipa „On 3 wheels” spotkała się ze studentami WSIiZ 5 grudnia 2016 roku. Event nosił nazwę „Bariery są tylko w twojej głowie”. 
  Studenci;Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • 29 listopada 2016 roku w Grand Hotelu Rzeszów odbyła się kolejna edycja Startup Mixera organizowana przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Listopadowa edycja Startup Mixera ściśle związana była z branżą kreatywną i modową. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Sukces lokalnej telewizji z Sanoka! Spot „Power dla młodych” wyprodukowany przez TV Galicja na zlecenie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy został wyróżniony podczas 24 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Camerimage” 2016. Autorką scenariusza jest Anna Sawa, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów