Osiągnięcia Studentów i Absolwentów 

 

 • Srebrenica  to miejscowość, której historia wpisuje się w krwawe konflikty na Bałkanach z pierwszej połowy lat 90-tych. To tutaj dokonano masowej egzekucji ponad 8 tysięcy muzułmańskich mężczyznach i chłopców. Od lat drogą, którą próbowały uciekać ofiary tej zbrodni, odbywa się symboliczna trzydniowa pielgrzymka w okresie wakacji. W tym roku spotkanie to jako jedyny Polak dokumentował Marcin Walko, znany podkarpacki fotograf z Niska, student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Judoka i student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Kyrylo Veselovskyi zdobył srebrny medal podczas zawodów Pucharu Polski Seniorów w judo, które odbyły się końcem maja br. w Oleśnicy k. Wrocławia. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Mateusz Nowak, student trzeciego roku na kierunku Zarządzanie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania został wpisany na listę Mensy, stowarzyszenia skupiającego najinteligentniejszych ludzi na świecie. Rzeszowski student ma też na koncie wiele innych osiągnięć i wyróżnień związanych z fotografią. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • W międzynarodowym konkursie Monochrome Photography Awards, który zaliczany jest do najważniejszych konkursów fotografii czarno-białej na świecie, nagrody zdobyli podkarpaccy przedstawiciele tj. krośnianin Przemysław Niepokój-Hepnar oraz niżanin Marcin Walko, obydwaj studiują na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna WSIiZ w Rzeszowie. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Marcin Walko oraz Przemysław Niepokój-Hepnar zostali docenieni w międzynarodowym konkursie fotograficznym. MonoVisions Photography Awards uznawany jest za najważniejszy konkurs fotografii czarno białej na świecie. Organizowany przez wiodący magazyn fotograficzny MonoVisions - Black & White Magazine, mający swoją siedzibę w Londynie. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla tych uzdolnionych fotografów młodego pokolenia z województwa podkarpackiego.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • 2 czerwca 2017 roku odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Kosmetologii, której organizatorem była Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach. Uczestnicy konferencji wygłosili swoje referaty, w których zaprezentowali wyniki własnych badań, a także najnowsze doniesienia naukowe w zakresie dietetyki i kosmetologii. Wśród uczestników obecni byli studenci drugiego i trzeciego roku dietetyki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Discover Europe to największy ogólnoeuropejski konkurs fotografii studenckiej. W tym roku odbyła się jego czternasta edycja. Do konkursu zostało nadesłanych 3 tys. zdjęć z całej Europy. Jednym z laureatów edycji 2017 został Marcin Walko student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  
  Sukcesy artystyczne;Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Tegoroczne wybory Miss Podkarpacia 2017, odbyły się w Grand Chotowa Hotel SPA & Resort, a o tytuł zmagało się kilkanaście najpiękniejszych mieszkanek regionu. Warto zaznaczyć, że obok sztuki prezentacji, ważnym elementem oceny kandydatek były odpowiedzi na nieszablonowe pytania. Ostatecznie najlepszą okazała się 24-letnia Natalia Barańska studentka WSIiZ i Miss WSIiZ 2016.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów