Osiągnięcia Uczelni 

 

 • Profesorowie, Stanisław Waltoś z WSIiZ w Rzeszowie oraz Piotr Hofmański z Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali wyróżnieni tytułem „najlepsi autorzy” w konkursie „Prawnik Roku” dziennika Rzeczpospolita. Nagroda została przyznana w związku z książką „Proces karny. Zarys systemu. Wydanie 13”.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Genius Universitatis to ogólnopolski konkurs na kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni. W tym roku odbyła się jego szósta edycja. Jednym z finalistów konkursu została Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jako jedyna uczelnia z Podkarpacia.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Książka autorstwa dr Anny Siewierskiej-Chmaj pt. "Mity w polityce. Funkcje i mechanizmy aktualizacji", opublikowana przez Wydawnictwo ASPRA i Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w 2016 r., została nominowana do Nagrody Znaku i Hestii im. Ks. Józefa Tischnera w kategorii "Publicystyka lub eseistyka na tematy społeczne, która uczy Polaków przyjmować „nieszczęsny dar wolności”.
  Osiągnięcia Uczelni;Aktualności naukowe
 • Prof. Tadeusz Pomianek, założyciel oraz wieloletni rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, a obecnie jej prezydent, prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej oraz sportowiec Rafał Wilk są od wczoraj Honorowymi Obywatelami Miasta Rzeszowa. Tytuł Zasłużonego dla Miasta otrzymał Krzysztof Ignaczak, który przez prawie dekadę reprezentował barwy Asseco Resovii. 
  Osiągnięcia Uczelni
 • Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego to najbardziej prestiżowe wyróżnienia polskiego resortu nauki, przyznawane są corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe czy organizacyjne. W tym roku takie wyróżnienie otrzymał wieloletni Rektor, a obecnie Prezydent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, prof. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Prowadzone przez zespół naukowców rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania badania, dotyczące potencjalnych wyzwań związanych z przyszłą kolonizacją Marsa, wywołują coraz większe zainteresowanie ośrodków naukowych, jak i mediów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Wielkiej Brytanii.
  Aktualności naukowe;Osiągnięcia Uczelni
 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zestawienie uczelni niepublicznych najbardziej obleganych w tym roku przez maturzystów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedyną uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej, która znalazła się w tym rankingu. W skali całego kraju zajęła 10 miejsce.
  Osiągnięcia Uczelni
 • W najbliższy wtorek tj. 29 listopada 2016 roku odbędzie się wyjątkowe w skali województwa, wydarzenie dotyczące otwarcia pierwszego na Podkarpaciu, Centrum Dokumentacji Europejskiej (CDE). Inauguracja działalności CDE nastąpi w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Gościem specjalnym będzie dr Marek Prawda, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
  Uczelnia;Osiągnięcia Uczelni