Rekrutacja 

 

 • Plany filmowe, perspektywa i ruch kamery, przygotowanie scenorysów, praca przed kamerą – między innymi z takimi tematami zmierzyli się uczestnicy warsztatów „Nakręć się na studia – warsztaty realizacji wideo”. Kurs dla maturzystów zorganizowała Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Rekrutacja;Uczelnia
 • Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiesz podczas warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
  Rekrutacja
 • Planujesz studiować na kierunku filologia angielska, ale nie chcesz płacić czesnego?  Interesujesz się językami obcymi i chcesz studiować w międzynarodowym gronie? Chcesz się uczyć języka chińskiego w Chinach?
  Rekrutacja
 • Przed wyborem uczelni i studiów, sprawdź nas. Przyjdź na Dzień Otwarty, podczas którego weźmiesz udział w zajęciach oraz wykładach. Będziesz mógł porozmawiać z wykładowcami i studentami WSIiZ – dowiesz się jak tak naprawdę wyglądają studia we WSIiZ. Skorzystasz też z licznych atrakcji. 
  Rekrutacja
 • Od semestru letniego roku akademickiego 2013/2014 studenci mogli uczestniczyć w I edycji specjalności sieci komputerowe – Cisco - dodatkowej specjalności przygotowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
  Rekrutacja
 • Nowoczesna administracja wymaga nowoczesnego zarządzania nią. Urzędy potrzebują specjalistów w zakresie planowania pracy urzędu i skutecznego zarządzania nimi. Takich właśnie ekspertów wykształci Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od najbliższego roku akademickiego uczelnia uruchamia specjalność ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI na studiach I stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE.
  Rekrutacja
 • Do 30 września 2017 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia. 
  Rekrutacja
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakończyła pierwszą turę rekrutacji. Przygotowana, we współpracy z pracodawcami, oferta studiów okazała się atrakcyjna dla kandydatów. Dotychczas podania na studia złożyło 22% więcej kandydatów z Polski, a imponujący wzrost zanotowały studia anglojęzyczne.
  Osiągnięcia Uczelni;Rekrutacja