Rekrutacja 

 

 • Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że jeszcze nie wybrałeś studiów. Nie ma jednak powodów do obaw. Fakt, że tu jesteś, świadczy o tym, że zależy Ci na swojej przyszłości i chcesz podjąć mądrą decyzję. Dobrze trafiłeś! Proponujemy Ci studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Do 29 września trwa II tura rekrutacji.
  Rekrutacja
 • Badania zachowań użytkowników są coraz silniej rozwijającą się dziedziną badań marketingowych. Tzw. user experience określa doświadczenie użytkownika, jakie towarzyszy mu podczas korzystania z produktu czy usługi, najczęściej interaktywnej. W Polsce powoli pojawiają się elementy kształcenia w tym zakresie, choć dobrych specjalistów, a przy tym dydaktyków, jest wciąż niewielu. We WSIiZ odbyły się niedawno warsztaty z tego zakresu ze specjalistką z Berlina.
  Rekrutacja;Studenci
 • - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników I tury rekrutacji. Kolejny rok z rzędu nastąpił wyraźny wzrost liczby studentów przyjętych na I rok – mówi prof. Tadeusz Pomianek, Prezydent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 31 lipca uczelnia zakończyła przyjmowanie podań. Chętni będą jednak mieć jeszcze szansę, by w tym roku rozpocząć studia. 8 sierpnia ruszy II tura rekrutacji.
  Rekrutacja
 • Blisko 50 maturzystów wzięło udział w warsztatach graficznych, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Młodzi ludzie uczyli się, jak powstaje interesująca grafika, na czym polega praca z tabletem graficznym, jak stworzyć postać do gry. 
  Rekrutacja
 • Czy wiesz, że turystyka generuje dziesiątą część światowego PKB i daje zatrudnienie co dziesiątemu pracownikowi? Branża ta stale się rozwija i w przyszłości zapewni jeszcze większe zyski z tej działalności. Dlatego już dziś wybierz studia na kierunku BIZNES TURYSTYCZNY. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchamia nowatorskie studia dualne, prowadzone wspólnie z przedsiębiorcami. Czym są studia dualne? Jakie korzyści odniosą studenci? Z dr. Krzysztofem Szparą, Dziekanem Wydziału Medycznego WSIiZ rozmawia Szymon Taranda.
  Rekrutacja;Osiągnięcia Uczelni
 • Plany filmowe, perspektywa i ruch kamery, przygotowanie scenorysów, praca przed kamerą – między innymi z takimi tematami zmierzyli się uczestnicy warsztatów „Nakręć się na studia – warsztaty realizacji wideo”. Kurs dla maturzystów zorganizowała Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Rekrutacja;Uczelnia
 • Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiesz podczas warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
  Rekrutacja
 • Planujesz studiować na kierunku filologia angielska, ale nie chcesz płacić czesnego?  Interesujesz się językami obcymi i chcesz studiować w międzynarodowym gronie? Chcesz się uczyć języka chińskiego w Chinach?
  Rekrutacja