Studenci 

 

 • 8 marca br. wystartował nabór do III edycji programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn”. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorzy – Firma Intel Technology Poland wspólnie z Fundacją Edukacyjną Perspektywy ponownie zapraszają tegoroczne maturzystki i studentki studiów inżynierskich i magisterskich do udziału w unikatowym programie wsparcia i rozwoju.
  Studenci
 • Już po raz trzynasty organizujemy Plebiscyt „Student Roku” - konkurs, który ma na celu nagrodzenie wyjątkowych studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - termin zgłoszeń do 20 czerwca 2017 roku.
  Studenci
 • Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na uczelni? Lubisz realizować się w działaniu? Jesteś pomysłowy, odpowiedzialny, zaangażowany i otwarty na ludzi? Zarażasz innych optymizmem? Nie stój z boku! Kandyduj! Kreuj otaczającą Cię rzeczywistość! Weź udział w wyborach do Rady Samorządu Studentów WSIiZ. Kandydaci na członków Samorządu muszą zebrać 50 podpisów pod swoją kandydaturą.
  Studenci
 • Rzeszowskie Juwenalia to już XXIII edycja największego studenckiego święta na Podkarpaciu, które w tym roku organizuje Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wspólnie z dwiema rzeszowskimi uczelniami.
  Studenci
 • 21 kwietnia w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala MISS WSIiZ 2017, w której dwanaście studentek walczyło o koronę najpiękniejszej.
  Studenci
 • Popyt rynku pracy na informatyków nie maleje – dobrych pracowników szukają nie tylko firmy, ale również instytucje rządowe m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne, które organizuje spotkanie dla osób zainteresowanych służbą w Biurze Teleinformatyki.
  Studenci
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz piąty wybierze najpiękniejszą studentkę Uczelni. 21 kwietnia br. o godzinie 19:00, w klubie IQ (WSIiZ) odbędzie się Gala Finałowa Miss WSIiZ 2017. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.
  Studenci
 • W ramach obchodów 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zorganizowało w siedmiu polskich miastach Turniej Debat Europejskich. We wtorek 11 kwietnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odbyła się debata finałowa Turnieju.
  Studenci