WSIiZ z tytułem „Solidnego Partnera” G2A Arena 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jako jedyna uczelnia z regionu otrzymała tytuł „Solidny Partner”, przyznany przez G2A Arena podczas gali jubileuszowej z okazji drugiej rocznicy istnienia obiektu. Nagrodę odebrał Rektor WSIiZ, dr Wergiliusz Gołąbek 20 czerwca 2018 roku. 


Zdjęcie: Kinga Wieczorek

Doceniona została bliska współpraca uczelni i G2A Arena. WSIiZ jest częstym partnerem merytorycznym lub naukowym konferencji i kongresów, mających miejsce w tym obiekcie. 20 i 21 czerwca G2A Arena organizowała Kongres Business Without Limits, którego partnerem była właśnie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Rektorowi WSIiZ nagrodę wręczył Prezes Zarządu CWK Operator, spółki zarządzającej G2A Arena, Kamil Szymański. Tytuł „Solidny Partner” został przyznany w sześciu kategoriach: Instytucje, Media, Organizacje dla biznesu, Firma, Hotel i właśnie Uczelnie wyższe. Rzeszowska WSIiZ została nagrodzona jako jedyna uczelnia z regionu. 

G2A Arena - Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce jest obecnie najnowocześniejszym obiektem biznesowym zlokalizowanym na terenie województwa podkarpackiego. Uroczyste otwarcie nastąpiło 23 czerwca 2016 roku w trakcie oficjalnej gali. Już od początku było wiadomo, że głównym celem CWK w podrzeszowskiej Jasionce jest organizacja największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez targowych, wystaw i konferencji w regionie.

Opublikowano: 2018-06-21