Wydarzenia 

 • Mówiąc o rehabilitacji medycznej często myślimy: fizjoterapia, czyli świadczenie usług mających za zadanie utrzymanie lub przywracanie zdolności ruchowych i funkcjonalnych w ciągu całego życia człowieka. Podczas prelekcji, będzie możliwość pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu nowoczesnych metod rehabilitacji w dolegliwościach narządu ruchu, wczesnej interwencji, uwzględniając nowoczesne formy diagnostyki pacjentów dla potrzeb fizjoterapii.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • W semestrze letnim 2016/2017 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uruchamia I edycję  specjalności międzykierunkowej  "Doskonalenie kompetencji menedżerskich KOMBI-Student". Specjalność przeznaczona jest dla studentów głównie kierunków Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka. Zapisy trwają do końca marca br.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania od lat organizuje spotkania pod nazwą Dni Otwarte. W ich trakcie uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą uczelni, zwiedzić laboratoria, a także porozmawiać z wykładowcami oraz absolwentami , jak i studentami WSIiZ. Spotkania te cieszą się niezwykłym zainteresowaniem.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Wykład pt. „Współczesne zmiany w polskiej edukacji okiem eksperta” przeprowadzi w murach WSIiZ, wybitny ekspert, pedagog, przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, profesor Bogusław Śliwerski. W jego trakcie podejmie próbę oceny skutków zmian wprowadzonych w wyniku reformy edukacji oraz określi w jakim kierunku - stopniowo i ewolucyjnie, powinno się zmieniać polskie szkoły.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W dniu 4 kwietnia o godzinie 18.00 w gmachu Sejmu RP, w sali nr 101 odbędzie się debata nt. procesów geopolitycznych zachodzących w świecie, organizowana przez Posła Kukiz’15 Jacka Wilka i Klub Nowej Prawicy.
  Aktualności naukowe
 • Trwa okres rozliczeń podatkowych. Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przewiduje, że każdy podatnik płacący podatek dochodowy od osób fizycznych może przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. My zachęcamy wszystkich Państwa do wsparcia Fundacji „Na rzecz nauki i edukacji – talenty”, która już od kilkunastu lat angażuje swoje środki finansowe na rzecz wsparcia rozwoju edukacji, nauki, szkolnictwa wyższego, oświaty i wychowania.
 • W dniach 27-28 marca w Krakowie odbędzie się III Europejski Kongres Samorządów. Kongres stanowi platformę wymiany poglądów liderów samorządowych oraz elit regionalnych, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury, organizacji pozarządowych oraz mediów.
 • Konkurs Miss WSIiZ to ważne wydarzenie w rzeszowskim kalendarzu uczelnianych imprez. Organizowany cyklicznie przez Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. Tegoroczna, piąta edycja będzie wyjątkowa ze względu na obchodzony w tym roku jubileusz konkursu.