Wydarzenia 

 • Profesor Stanisław Waltoś – wybitny prawnik, specjalista w zakresie postępowania karnego, historii prawa i muzeologii, autor setek publikacji naukowych – skończył w tym roku 85 lat. W nawiązaniu do tej wyjątkowej rocznicy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się wyjątkowe spotkanie jubileuszowe, podczas którego wręczono Profesorowi tytuł „Przyjaciela Uczelni”.
 • Radio TOK FM już w najbliższy czwartek przeprowadzi debatę nt. reformy edukacji. Debata z udziałem publiczności odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dodatkowo przez cały dzień TOK FM będzie realizować program ze studia radiowego WSIiZ.
 • Po raz czternasty w dniu 3 maja br., Rzeszów zmieni się w wielki plac festiwalowy. Występy muzyczne, widowiska przy fontannie multimedialnej, wystawy, prezentacje broni, projekcje filmowe kina letniego i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich w ramach corocznego Święta Paniagi. Będą również wystawy malarstwa, rysunku i fotografii, kiermasz książek, warsztaty garncarskie i graficzne, prezentacje literackie i pokazy multimedialne.
 • 21 kwietnia w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala MISS WSIiZ 2017, w której dwanaście studentek walczyło o koronę najpiękniejszej.
  Studenci
 • Bezpieczeństwo w mediach społecznościowych było tematyką New Media Meeting. To już II edycja tego wyjątkowego w skali kraju wydarzenia, w ramach którego występują specjaliści i eksperci związani z branżą nowych mediów.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Popyt rynku pracy na informatyków nie maleje – dobrych pracowników szukają nie tylko firmy, ale również instytucje rządowe m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne, które organizuje spotkanie dla osób zainteresowanych służbą w Biurze Teleinformatyki.
  Studenci
 • Katedra Filologii WSIiZ w Rzeszowie zaprasza na warsztat z prof. Piotrem Kłodkowskim zatytułowany ”Doing Business Abroad. Creative Promotion of Podkarpacie and Your Region”.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Nakładem wydawnictwa Difin oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (koedycja) ukazała się wieloautorska monografia pt. "Administracja a strategie i polityki publiczne" pod red. prof. nadzw. dr hab. Agaty Jurkowskiej-Gomułki, Prorektor ds. Nauki WSIiZ.
  Aktualności naukowe