Wydarzenia 

 • Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców. Wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia jest naukowiec WSIiZ, dr Zofia Nizioł-Łukaszewska z Katedry Kosmetologii Wydziału Medycznego.
  Aktualności naukowe
 • Czy chcesz mieć pewność, że studia przygotują Cię do wymarzonej pracy? Marzysz o praktykach, na których nie będziesz parzyć kawy? Chcesz odbyć staż w firmie, w której będziesz ważnym członkiem zespołu i pracować dla prawdziwych klientów? Nasze Biuro Karier pozyskało 5 mln zł na realizację praktyk i staży w najlepszych firmach w regionie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy. To będzie mocny punkt w Twoim CV!
  Studenci
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie aktywnie włącza się w 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zaprasza do licytowania zestawu książek Wydawnictwa Copernicus Center Press, obiadu z Natalią Barańską, Miss Podkarpacia i Miss WSIiZ, możliwości poprowadzenia własnej audycji w uczelnianej rozgłośni radiowej INTRO oraz nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ.
  Uczelnia
 • Od semestru letniego roku akademickiego 2013/2014 studenci mogli uczestniczyć w I edycji specjalności sieci komputerowe – Cisco - dodatkowej specjalności przygotowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
  Rekrutacja
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. ALO dziś jest szkołą publiczną, 25 lat temu była pierwszą szkołą niepubliczną w regionie. W przedświąteczną środę zorganizowano uroczyste spotkanie jubileuszowe, w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
 • Głównym celem wyjazdu do Indii był udział w IX Międzynarodowej Konferencji Geomorfologicznej. Konferencja odbyła się w  dn. 6-11 listopada 2017 r. pod hasłem Geomorphology and Society, a jej głównym organizatorem był Indyjski Instytut Geomorfologiczny. 
  Aktualności naukowe
 • Agnieszka Brągiel, Wiktoria Doroba i Izabella Dłużeń, trzy studentki Aviation Management WSIiZ, realizują „Akademię Mini Projektów” – społeczną inicjatywę, która nauczy młodych ludzi m.in. przedsiębiorczości.
  Studenci
 • Digital Marketing to specjalność dodatkowa dedykowana dla kierunków Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa oraz Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, choć otwarta także dla studentów innych kierunków studiów. Specjalność ma za zadanie m.in. przygotować studentów do egzaminu na prestiżowy certyfikat kwalifikacji zawodowych Digital Marketing Qualification (DIMAQ).
  Uczelnia