Uczelnia wielokulturowa 

 

 • O tym czym jest interpretacja Pisma Świętego, egzegeza talmudyczna oraz logika żydowska, logika Talmudu będzie mówił prof. Sergey Dolgopolski podczas wyjątkowego spotkania w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria;Uczelnia wielokulturowa
 • W 2016 roku odbyła się pierwsza edycja ogólnopolskiej akcji „Wigilia bez granic”, mającej na celu budowanie relacji między ludźmi z różnych krajów poprzez konkretne praktyczne spotkanie na Wigilii. W tym roku rzeszowska edycja tego przedsięwzięcia odbędzie się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
  Uczelnia wielokulturowa
 • W ostatnich dniach października Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie gościła chińską delegację z Anshan Normal University. Podczas spotkania rozmawiano m.in. o pogłębieniu współpracy w zakresie kształcenia studentów WSIiZ w Państwie Środka.
  Uczelnia wielokulturowa
 • Noc w Muzeum Historii Ukrainy - to motyw przewodni tegorocznego Dnia Kultury Ukraińskiej, który odbył się 12 grudnia 2016 roku w Klubie Akademickim IQ. Przedstawienie jest organizowane w ramach projektu „W nowym miejscu – edukacja drogą do integracji” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu Państwa.  Projekt realizuje  Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne ABSOLWENT.
  Kultura i rozrywka;Uczelnia wielokulturowa
 • Instytutu Badań nad Cywilizcjami wraz ze Studenckim Kołem Naukowym IBnC zapraszają na wykład przedstawiciela Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji - Dawida Cegiełki, który opowie o obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej prawie migracyjnym. Głównym tematem wykładu będzie temat wiz studenckich, kart pobytu oraz Kart Polaka.
  Uczelnia wielokulturowa
 • Tak radośnie w murach uczelni nie było od dawna. Wszystko za sprawą Nouruz, czyli irańskiego nowego roku, obchodzonego od ponad 3000 lat, obecnie świętowanego także w państwach bałkańskich, kaukaskich, basenie Morza Czarnego oraz krajach centralnej i zachodniej Azji. 23 marca uroczystość taką zorganizowano też w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci;Uczelnia wielokulturowa
 • Instytutu Badań nad Cywilizacjami zaprasza na "Wielkanoc po polsku", która odbędzie się we wtorek 22 marca 2016 roku w Klubie Akademickim IQ o godz. 17:30.
  Studenci;Uczelnia wielokulturowa
 • 9 grudnia 2015 roku odbędzie się Dzień Kultury Ukraińskiej! Tematyką tegorocznego spotkania będzie Ukraina mityczna. Przedstawienie oparte będzie na podstawie utworu ukraińskiej poetki i pisarki Lesi Ukrainki „Pieśń Leśna”.
  Kultura i rozrywka;Studenci;Uczelnia wielokulturowa