Warsztaty dla maturzystów w ramach Adamed StartUP Academy na WSIiZ 

Prestiżowe warsztaty dla maturzystów w ramach Adamed StartUP Academy odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2018 w laboratoriach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Centrum Studiów Międzynarodowych w Kielnarowej.ADAMED SmartUP Academy to program specjalnych kursów skierowanych do młodych pasjonatów nauki. Aby wziąć udział w tych warsztatach trzeba mieć 15-19 lat i chcieć pogłębiać swoją wiedzę w takich dziedzinach jak biotechnologia, medycyna, fizyka czy chemia.

Uczestnicy projektu zdobędą cenną wiedzę i rozwiną swoje naukowe pasje, a także poznają inne osoby o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia odbędą się w pięciu dużych miastach w całej Polsce – Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu.

W ramach kursów ADAMED SmartUP Academy oferowane są dwudniowe warsztaty o tematyce: biochemia, medycyna, fizyka, chemia. Kursy ADAMED SmartUP Academy zostaną podzielone na zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

W jaki sposób aplikować? 

Wystarczy napisać w kilku zdaniach (maksymalnie 50 słów) o motywacji udziału w warsztatach ADAMED SmartUP Academy. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne!

Na WSIiZ odbędzie się kurs BIOCHEMIA:

Podczas weekendowego kursu z biochemii w trakcie wykładów i zajęć laboratoryjnych organizatorzy spróbują odpowiedzieć na następujące pytania: 
- czym właściwie zajmują się biotechnolodzy, 
- biologia komórki – czym jest komórka, 
- biologia molekularna – kod DNA bez tajemnic, 
- czym właściwie jest GMO – praktyczne podejście do tworzenia GMO, 
- farmakologia – czym są współczesne leki, 
- podglądanie przyrody – jak projektuje się współczesne leki, 
- szczepionki i antybiotyki – czy infekcje da się wyeliminować?

ZAPISZ SIĘ

Opublikowano: 2018-03-27 
Tagi: