Zostań mistrzem grafiki – zapisz się na warsztaty 

Chcesz się dowiedzieć jak obraz, który masz w głowie przenieść do rzeczywistości? Jak wyrazić myśl, która nie daje Ci spokoju? Jeśli chcesz poznać nowoczesne technologie graficzne wykorzystywane w tworzeniu animacji i gier, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Przy okazji zobaczysz, na jakim poziomie kształcimy na innowacyjnym kierunku studiów – grafice komputerowej i produkcji multimedialnej.

Warsztaty graficzne dla maturzystów i licealistów

Znakomity, młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek (dowiedz się, kto to jest) – otworzy przed Tobą świat kreacji graficznej. Wyjaśni i pokaże jak, dzięki nowoczesnym technologiom, przekuć pomysł na obraz. Nie musisz być specjalistą w zakresie oprogramowania graficznego. Wystarczy otwarta głowa, pomysł i chęci.

Przez 20 godzin warsztatów poznasz niesamowity świat animacji – od etapu kreacji, przez aspekty narzędziowe, aż po finalny produkt. To nie żart – Ty też to potrafisz – wystarczy, że skorzystasz z podpowiedzi eksperta. Warsztaty odbędą się w godzinach 9:00 - 14:00.

Jeśli marzy Ci się kariera grafika, tworzenie gier, czy animacji na potrzeby marketingu. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z multimediami i komunikacją wizualną, te warsztaty dadzą Ci szansę sprawdzenia swojego potencjału i zdobycia lub poszerzenia już posiadanej wiedzy. To nie kolejna pogadanka o… to realne działanie obliczone na efekt.

Praktyczna weryfikacja, która, poza zabawą i nauką poszerzy Twoją perspektywę, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję dotycząca przyszłości. To namiastka możliwości WSIiZ w kształceniu grafików. Jeśli więc jesteś licealistą lub tegorocznym maturzystą, to koniecznie sprawdź, czy chcesz studiować grafikę i na jakim poziomie kształcimy!

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i sprawdź na co Cię stać!


Koszt warsztatów: 50zł.

Wypełnij formularz i zgłoś się na warsztaty!


Opublikowano: 2017-06-28 
Tagi: