Kampus w Rzeszowie 

Siedziba Uczelni - Rzeszów, ul. Sucharskiego 2

Jest to kompleks budynków położonych na 70-cio arowej działce z dala od centrum, na wzniesieniu w rejonie drogi Rzeszów - Kraków, w sąsiedztwie obiektów rekreacyjno - sportowych Osiedla Baranówka.

Dotychczasowe inwestycje trwałe związane z rozbudową istniejącego obiektu przy ul. Sucharskiego oraz oddanym do użytku Centrum Turystyki i Rekreacji sprawiły, że uczelnia posiada ponad 28000 m2 własnej powierzchni dydaktyczno-biurowej. Jest to widoczny postęp w porównaniu z 2000 m2 powierzchni, posiadanymi w pierwszym roku funkcjonowania uczelni.

Zabudowa siedziby Uczelni tworzy układ zamknięty z wewnętrznym dziedzińcem zwanym patio. Jest to najbardziej ulubione miejsce spotkań studentów zwłaszcza w okresie letnim. Służy ono również celom kulturalnym.

W siedzibie uczelni znajdują się:

 • nowoczesna sala audytoryjna mieszcząca 300 osób wyposażona w system nagłaśniający, audiowizualny, panel LCD, projektor, rzutnik, wizualizer, notebook itp.
 • sale wykładowe o podobnym wyposażeniu mieszczące średnio 120 osób
 • laboratoria komputerowe
 • specjalistyczne laboratoria komputerowe (CISCO SYSTEMS (CCNA/CCNP, Foundamentals of Security, Wireless, VoIP; MICROSOFT; ORACLE; laboratorium kryminalistyki; Centrum Egzaminacyjne PROMETRIC (APTC); Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE
 • laboratorium kryminalistyki
 • sale językowe spełniające wymogi standardów International Certyficate Conference
 • sale ćwiczeniowe mieszczące 30-50 osób wyposażone w rzutniki i sprzęt audio-video
Ponadto w siedzibie Uczelni znajduje się:

 • zakład poligrafii wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia kserograficzne, pokrywający w całości potrzeby pracowników Uczelni oraz studentów.
 • biblioteka i czytelnia założona w październiku 1996 r.
 • Klub Akademicki "IQ"- 400 m2 klimatycznej przestrzeni, w której barwy obrazów i świetlnych refleksów nastrojowo wydobywają się z modnego gradientu bieli - szarości - grafitu. W Klubie znajduje się galeria sztuki, scena, dwa ekrany z rzutnikami w tym jeden - na scenie - do tylnej projekcji. Klub posiada estradowe oświetlenie i nagłośnienie, wygodne miejsca do odpoczynku, lektury, gry w szachy - jest miejscem prezentacji artystycznych, prób zespołów, spotkań. Do Klubu prowadzi galeria grafik autorstwa studentów a przed wejściem urządzona została Chilloutownia - kolorowe miejsce relaksu, internetowego kontaktu ze światem i obcowania z pracami plastycznymi.
 • trzy punkty gastronomiczne: bar i sala samoobsługowa w niskim parterze oraz mini bufet w hallu głównym.  W ofercie baru znajdują się m.in. kompletne zestawy obiadowe.
 • parkingi dla pracowników i studentów WSIiZ.

Układ zabudowy: 1. Hall główny, Aula im. prof. Jerzego Chłopeckiego.
 2. Laboratoria komputerowe, sale językowe, sale ćwiczeniowe, katedry i zakłady, Centrum Języków Obcych, administracja, kwestura.
 3. Zespół sal wykładowych.
 4. Skrzydło południowe - sale wykładowe, Rektorat, Sala Senatu, Dział Rekrutacji.
 5. Skrzydło zachodnie - dziekanat, biblioteka, sale komputerowe, sale ćwiczeniowe, pomieszczenia katedr i zakładów.
 6. Budynek socjalny - pokoje gościnne WSIiZ.
 7. Czytelnia, w niskim parterze Klub Akademicki "IQ".
 8. Skrzydło północno - wschodnie - laboratoria komputerowe, sale ćwiczeniowe i językowe.
 9. Parkingi WSIiZ.