Nasi goście 

Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odwiedza wielu znamienitych Gości. Dowiedz się, jaka jest ich opinia o Uczelni.
Wizyta prof. Leszka Balcerowicza, wykład otwarty pt. "Odkrywając wolność"
Bardzo dziękuję za zaproszenie. Jestem pod wrażeniem osiągnięć uczelni.
Wizyta Pana Liu Wansheng
We are very much impressed by your beautiful campus and your friendship and hospitality. We do hope the collaboration between your university and Chinese counterparts will be more fruitful and constructive!
Wizyta dziennikarzy w CEM
Wrażenie robi rozpiętość kierunków i specjalności informatyczne w tym programowanie robotów oraz ich praktyczny charakter: ich budowa, nauczanie umiejętności multimedialnych, graficznych i edytorskich, przez zarządzanie ruchem lotniczym po badania biologiczne z obrzeży medycyny. Do tego malownicze położenie.
Wizyta dziennikarzy w CEM
Jestem pod wrażeniem waszej uczelni, ze względu na bardzo nowoczesny sprzęt oraz koszty nauki, które nie są tak wysokie. Uważam, że chińskie uniwersytety powinny się wiele nauczyć od waszej uczelni. Słyszałem, że na waszym uniwersytecie kształcą się studenci z Chin. Jestem zaskoczony, mogą się wiele tutaj nauczyć.
Wizyta dziennikarzy w CEM
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania posiada najwyższe standardy wyposażenia i kadry naukowej. Życzę powodzenia wszystkim studentom w nauce!
Wizyta dziennikarzy w CEM
Bardzo jesteśmy radzi, że zwiedziliśmy ten obiekt. WSIiZ jest bardzo ważnym obiektem w tym regionie. Duże wrażenie robią nowoczesne laboratoria i sprzęt, a także kampus na światowym poziomie.
Wizyta dziennikarzy w CEM
WSIiZ to uczelnia z przyszłością, o takich szkołach marzą wszyscy młodzi ludzie. Znaleźliśmy się w wirtualnej rzeczywistości, która okazała się całkiem realna. Pobudzająca wyobraźnię i kreatywność. Niezapomniana wyprawa. Układanka świetnie dopasowanych elementów. Imponujące pracownie naukowe łączące w przemyślany sposób teorię z praktyką – uczelnia z przyszłością.
Wizyta dziennikarzy w CEM
Jestem pod wielkim wrażeniem łączenia nauki, biznesu i rekreacji. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, która kształci studentów na wielu kierunkach jest uczelnią wyjątkową. Łączy niezwykle wysoki poziom nauczania z doskonale wyposażonymi laboratoriami i pracowniami. Zaawansowany technologicznie sprzęt i aparatura badawcza pozwala na bardzo dobre przygotowanie absolwentów do pracy zawodowej we wszystkich nowoczesnych przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Dla osoby, która pierwszy raz wizytuje tak wspaniale wyposażone laboratoria jest prawdziwą niespodzianką, że prywatna uczelnia może bić na głowę publiczne szkoły wyższe o ugruntowanej już pozycji w kraju. Nie wiem, czy którakolwiek ze szkół wyższych poza rejonem Podkarpacia może równać się poziomem kształcenia z WSIiZ? Podziw budzi kreatywność uczonych i studentów, doskonale przygotowana wizja i konsekwencja jej realizacji. Nic dziwnego, że na tej uczelni studiują obcokrajowcy z całego świata.