Aktualności Katedry Kosmetologii 

Wszelkie pytania oraz zapisy dotyczące kursów, szkoleń oraz warsztatów prosimy kierować do p. Urszuli Kąkol (ukakol@wsiz.rzeszow.pl).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY

Zapraszamy studentki kierunku Kosmetologia 4 i 6 semestru na bezpłatne produktowe szkolenie warsztatowe z firmą ZIAJA – jednego z najbardziej znanych producentów kosmetyków i farmaceutyków w Polsce.


Będą to warsztaty w laboratorium kosmetologii w grupach max. 18 – osobowych. Warsztaty będą obejmować szkolenie produktowe oraz wykonanie zabiegów dobranych do zainteresowań i możliwości uczestników (np. zabiegi przeciwzmarszczkowe, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja dłoni itp.)

Po zakończeniu szkolenia studentki otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności zdobyte podczas warsztatów – również bezpłatnie. Uczestnicy w prezencie od firmy ZIAJA otrzymają pełnowartościowy produkt i próbki kosmetyków.

Terminy szkolenia:

6 maja 2017r. – godzina 13:30

lub

7 maja 2017 – godzina 13:30

Szkolenie potrwa ok 3 godziny.

Dodatkowo studentki kierunku Kosmetologia  2 semestr zapraszamy na szkolenie produktowe firmy ZIAJA połączone z pokazem zabiegów - 8 maja 2017r. o godz. 8:30 Po tym szkoleniu studentki również otrzymają bezpłatny certyfikat. Uczestnicy  szkolenia w prezencie od firmy otrzymują pełnowartościowy produkt i próbki kosmetyków.

Zgłoszenia:

Na warsztaty należy zgłaszać się do Pani mgr Urszuli Kąkol mailowo: ukakol@wsiz.rzeszow.pl do dnia 27.04.2017r.

Studentki 4 i 6 semestrów – prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr albumu, symbolu roku (np. 4LKoZ) oraz określenie dokładnie czy zapisują się na 6 czy na 7 maja. Proszę również zadeklarować, czy w przypadku braku miejsc drugi termin też Paniom odpowiada. Prosimy o podanie także nr kontaktowego.

UWAGA: Na szkolenie w dn. 8 maja mogą się zgłaszać także studentki semestru 4 i 6 (przy zgłoszeniu prosimy o taką informację).

Studentki 2 semestrów  – prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr albumu, symbolu roku (np. 2LKoZ) -  w tym przypadku data szkolenia jest ustalona na 8 maja. Prosimy o podanie także nr kontaktowego.

 

Polecamy gorąco i zapraszamy!

Katedra Kosmetologii WSIiZ--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

 Szanowni Państwo,

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Norel, producenta kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Termin warsztatów: 28.02.2017

Godzina: 9.00 – 13.00

Miejsce: Sala KD102

Szkolenie będzie miało formę warsztatów praktycznych w laboratorium - każda Uczestniczka WARSZTATÓW wykonuje zabieg i będzie mieć wykonany zabieg na sobie. Zabieg będzie dobierany indywidualnie przy uwzględnieniu ew. przeciwwskazań (jeden z trzech objętych programem)

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (
ukakol@wsiz.rzeszow.pl) do dn. 24.02.2017.

Ilość miejsc ograniczona  – decyduje kolejność zgłoszeń.

SEDECZNIE ZAPRASZAMY!

Program szkolenia:

MultiVitamin - Linia kosmetyków MultiVitamin do pielęgnacji cery zmęczonej, niedotlenionej i pozbawionej blasku. Bogata receptura to prawdziwa „bomba witaminowa” – odżywcza moc 7 witamin oraz energia i świeżość owoców cytrusowych. Delikatne konsystencje i owocowy zapach przywodzą na myśl wspomnienie lata i pozwalają poczuć je o każdej porze roku. A wszystko to jest przyjemnym dodatkiem do wysoce aktywnej pielęgnacji, pozostawiającej cerę aksamitnie miękką, zrewitalizowaną i promienną o zdrowym kolorycie. Nowość

 

Whitening-  Linia Whitening dla cery z przebarwieniami pigmentacyjnymi, które często stanowią nieestetyczne pamiątki po trądziku, ciąży lub nadmiernym opalaniu. Receptury Whitening gwarantują zaawansowane wybielanie przebarwień z wykorzystaniem nowoczesnych substancji aktywnych - Melavoid™, rozjaśniający peptyd Tego®Pep 4-Even, stabilna witamina C AA2G™. Regularna pielęgnacja gwarantuje „świetlistą”, wyraźnie jaśniejszą i wyrównaną tonację, co sprawia, że cera wygląda zdrowo i zdecydowanie młodziej. Nowość

 

RE-GENERATION GF dla cery dojrzała z modelującą maską gipsową  to nadzwyczajna pielęgnacja dla skór dojrzałych, której siła tkwi w ciekłokrystalicznych formułach i wysoko stężonych składnikach czynnych. Pierwszy aktywny program naprawczy dla skóry dojrzałej, wykorzystujący działalnie astaksantyny - potężny antyutleniacz, 6 tysięcy razy mocniejszy od witaminy C oraz BIO-placenta będąca doskonałą kombinacją aż pięciu czynników wzrostu i kwasu foliowego zamkniętych w liposomach.Nowość


Katedra Kosmetologii zaprasza na kolejne spotkanie ze specjalistami z branży kosmetycznej – firmą SYLVECO.Spotkanie będzie dotyczyło głównie rynku kosmetyków naturalnych, różnic pomiędzy kosmetykami naturalnymi, a konwencjonalnymi, składów kosmetycznych, niebezpiecznych substancji oraz niektórych roślin kosmetycznych i ich właściwości.

 

Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się z produktami marki Sylveco, nabyć dodatkowe materiały edukacyjne na temat naturalnej pielęgnacji oraz odebrać firmowy upominek.

Spotkanie odbędzie się 8.12.2016r. o godzinie 11:45 w Sali KM116 (CEM w Kielnarowej) i będzie trwać około 1,5 godziny. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne.  Liczba uczestników ograniczona.

Każdy z uczestników otrzyma także certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu (bezpłatnie).

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (ukakol@wsiz.rzeszow.pl) do dn. 7.12.2016r.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Bielenda Professional, producenta kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry oraz partnera kierunku Kosmetologia.

Tematyka szkolenia:

- Power of Nature - zabieg detoksykująco-regenerujący wykorzystujący silę węgla aktywnego i moc śluzu ślimaka,

INNOWACJA: Pierwszy zabieg z użyciem peelingu enzymatyczno-magnetycznego

- Hydra Hyal Injection – odmładzający zabieg kosmetycznej wolumetrii twarzy,

- omówienie produktów do ciała.

 

Termin szkolenia:

17.11.2016r. (czwartek) godzina 8.30 – 11.30  sala KM 22 (Kielnarowa CEM)

 

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (
ukakol@wsiz.rzeszow.pl).

 

SEDECZNIE ZAPRASZAMY!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w dwudniowych warsztatach w ramach szkoły podologii (pedicure leczniczy, zakładanie klamry korygującej na wrastający paznokieć).

W programie:
- budowa paznokci,
- choroby skóry stóp i płytki paznokciowej,
- przeciwwskazania do pedicure,
- wskazania i przeciwwskazania do zakładania klamer,
- przygotowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem aspektów antyseptyki i aseptyki,
- pedicure leczniczy,
- usuwanie modzeli i nagniotów,
- zakładanie klamry korygującej na paznokcie,
- zalecenia do pielegnacji problematycznej skóry stóp.

Termin warsztatów:

22. i 23.06.2016 r. godzina 10:00 - 16:00

sala KD102 (Kielnarowa)

Szczegółowe informację oraz chęć uczestnictwa proszę kierować do Pani mgr Edyty Szmuc (eszmuc@wsiz.rzeszow.pl) w terminie do 05.06.2016 r. Ilość miejsc ograniczona.


Serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotorelacja z warsztatów dla ambitnych studentów:-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza ambitne studentki z wysoką średnią kierunku Kosmetologia na warsztaty z zabiegów Anti-Aging - jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów przez kosmetologów.

Termin szkolenia:

21.05.2016 r. godzina 15.00 - 20.00

22.05.2016 r. godzina 8.00 - 13.00

sala KD102 (Kielnarowa)

Chęć uczestnictwa proszę kierować do Pani mgr Edyty Szmuc (eszmuc@wsiz.rzeszow.pl) w terminie do 18.05.2016 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje wysokość średniej oraz kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na sympozjum firmy Fenice.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na spotkanie z przedstawicielem firmy Sylveco - producenta kosmetyków naturalnych.

Sylveco jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, oparte na wyselekcjonowanych surowcach roślinnych, które przywracają skórze naturalną równowagę.

Tematyka szkolenia obejmować będzie zakres technologii produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych oraz wpływ kosmetyków naturalnych na skórę.

Termin szkolenia:

25.04.2016 r. godzina 8.00 - 9.30

sala KM 116 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanna Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 kwietnia 2016 roku w Klubie Akademickim IQ w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbyła się czwarta edycja Miss WSIiZ.

W tym wydarzeniu brały również udział studentki w ramach pracy koła naukowego kosmetologii estetycznej "Piękno", wykonując makijaże uczestniczkom konkursu.
Serdecznie dziękujemy za ich aktywność.

Zdjęcia z backstage wykonał Sebastian Solpa.Pracownicy Katedry Kosmetologii gratulują wszystkim uczestniczkom wspaniałych prezentacji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Bielenda, produkującej kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Tematyka szkolenia:
Informację o firmie i produktach marki Bielenda.
Pokaz zabiegów z profesjonalną linią kosmetyków tytułowany dla danego rodzaju cery.
Dla osób chętnych możliwe jest pozyskanie certyfikatu z odbytego szkolenia.


Termin szkolenia:

26.01.2016 r. godzina 10.00 - 13. 00

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)


Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Norel.W programie szkolenia:
Informację o firmie i produktach marki Norel.
Pokaz zabiegów z profesjonalną linią kosmetyków tytułowany dla danego rodzaju cery.
Dla osób chętnych możliwe jest pozyskanie certyfikatu z odbytego szkolenia.

Termin szkolenia:

20.01.2016 r. godzina 9.00 - 12. 00

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


Katedra Kosmetologii zaprasza również na warsztaty z firmy Norel, które odbędą się w terminach:

18.02.2016 r. oraz 25.02.2016 r. w godzinach 9.00 - 15.00

sala pracowni kosmetycznej KD 102 (Kielnarowa)

W programie warsztatów przeprowadzone zostaną zabiegi aktywnie nawilżające, złuszczające (eksfoliacja kwasami) oraz zabieg mezoterapii na produktach firmy Norel.

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotorelacja z warsztatów firmy Pierre Rene

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na dwuetapowe warsztaty z makijażu organizowane przez firmę Pierre Rene, produkującej kosmetyki do makijażu.

Tematyka warsztatów:

Wstęp o produktach firmy Pierre Rene
Informacje o technikach makijażu
Prezentacja makijażu przez szkoleniowca
Wykonywanie makijażu przez studentki


Warsztaty odbędą się w terminach:

14.01.2016 r. I część godz. 10.00 - 14.30 sala KD 102

04.02.2016 r. I część godz. 10.00 - 14.30 sala KD 102

10.02.2016 r. II część godz. 10.00 - 14.30 sala  KD 102

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 grudnia 2015 roku w Klubie Akademickim IQ w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

W tym wydarzeniu brały również udział studentki w ramach pracy koła naukowego chemii kosmetycznej "CHEMIKOS" oraz kosmetologii estetycznej "Piękno".Pod okiem studentek koła "CHEMIKOS" można było wykonać własnoręcznie emulsję oraz wziąć udział w quizowym konkursie i wygrać kosmetyczne nagrody oraz gadżety WSIiZ.Dla chętnych, studentki działające w kole "Piękno" wykonywały makijaże, manicure oraz zabieg pielęgnacyjny na dłonie.W trakcie Dnia Otwartego przeprowadzony został konkurs na najlepiej przygotowane i prowadzone stoisko, w którym koło naukowe "CHEMIKOS" zajęło II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych studentów chętnych podjęcia  współpracy z kołami zapraszamy na ich spotkania.

Informację u opiekunów:

- KN "Piękno" mgr Edyta Szmuc (email: eszmuc@wsiz.rzeszow.pl)

- KN "CHEMIKOS" mgr Paweł Osika (email: posika@wsiz.rzeszow.pl)

lub w Katedrze Kosmetologii pok. KD 112 tel. 17 866 12 55

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na bezpłatne szkolenie organizowane przez firmę Earthnicity Minerals Polska, produkującej mineralne kosmetyki do makijażu.

W programie szkolenia:

Wstęp o produktach mineralnych:

Jak wykonać makijaż kosmetykami mineralnymi?

Jak wykonać kamuflaż pozabiegowy kosmetykami mineralnymi?


Pokaz makijażu kosmetykami firmy Erthnicity Minerals.

Termin szkolenia:

16.12.2015 r. godzina 9.30 - 11. 30

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!