Aktualności Katedry Kosmetologii 

Wszelkie pytania oraz zapisy dotyczące kursów, szkoleń oraz warsztatów prosimy kierować do p. Urszuli Kąkol (ukakol@wsiz.rzeszow.pl).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

G2Arena Targi Beauty Expo - 7-8 kwietnia 2018r.

www.beautyexpo.pl

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Targach Beauty Expo odbywających się w godzinach 10:00 – 18:00 w dniach 7-8 kwietnia 2018r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena – w Jasionce.

Katedra Kosmetologii objęła to wydarzenie patronatem merytorycznym. Podczas targów będziemy promować nasz kierunek Studiów – Kosmetologia oraz Centrum Usługowo – Wdrożeniowe naszej Uczelni. Zorganizowaliśmy także konferencję towarzyszącą, która składać się będzie z 3 paneli:

I panel 12:00 – sala konferencyjna

 • Mgr Sylwia Banaś – Mazur - „Uwarunkowania prawne zawodu kosmetologa”
 • Mgr Paweł Osika  - „Zasady oznakowania produktów kosmetycznych i tworzenie deklaracji marketingowych”

II panel 13:00 – sala konferencyjna

 • Dr Zofia Nizioł – Łukaszewska „Zastosowanie roślinnych składników aktywnych w preparatach kosmetycznych”
 • Mgr Edyta Szmuc – „Jak starzeje się twarz ? - objawy i przyczyny spowodowane procesem starzenia się”.

III panel 14:00 – sala konferencyjna

 • Mgr Paweł Osika – “Nauka w służbie kosmetologii – nowoczesne metody badania preparatów i surowców kosmetycznych”
 • Dr Katarzyna Gaweł – Bęben – „Komórki macierzyste w kosmetykach – aktywny składnik czy chwyt marketingowy?”

Dodatkowo dla osób uczestniczących w targach organizujemy warsztaty/ wydarzenia towarzyszące:

 • Indywidualna analiza kolorystyczna  - opiekun i realizacja: Mgr Aleksandra Ziemba – (niedziela 12:00 – 15:00 – miejsce: stanowisko wystawiennicze Katedry Kosmetologii)
 • Diagnostyka skóry (badanie korneometryczne, sebumetryczne) - Opiekun Mgr Edyta Szmuc - realizacja: Mgr Edyta Szmuc oraz studentki Koła Naukowego Piękno (sobota  12:00 – 15:00 – miejsce: stanowisko wystawiennicze Katedry Kosmetologii), (niedziela 12:00 – 15:00 – miejsce: sala dodatkowa)
 • Pokazy makijażu – przez studentki  Kierunku Kosmetologia WSIiZ (niedziela dwa pokazy 12:30 i 14:00) – miejsce: sala dodatkowa
 • studenci z Koła Naukowego Piękno przeprowadzą warsztaty z Pielęgnacji dłoni po zimie (niedziela  12:00 – 15:00 – miejsce: sala dodatkowa)
 • warsztaty „Kosmetyczne DIY – czyli zrób to sam – podstawy domowego wytwarzania kosmetyków” Opiekun - Mgr Paweł Osika, realizacja: Marcelina Strzępek i Uliana Hoian

UWAGA: W związku z zaangażowaniem się Katedry Kosmetologii oraz studentów naszej Uczelni w Targi – każdy student kierunku Kosmetologia ma darmowe wejście na Targi. Wystarczy okazać legitymację studencką WSIiZ!

Studentów Koła Naukowego Chemikos oraz Piękno zachęcam do pomocy w przeprowadzeniu w/w inicjatyw – proszę o kontakt z opiekunami kół.

ZAPRASZAMY
KATEDRA KOSMETLOGII

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://beautyprestige.pl/images/oferta/peel-mission.jpgZapraszamy na profesjonalne szkolenie pokazowe z wykwalifikowaną kadrą trenerską Peel – Mission i Hurtownią Vanilla z Rzeszowa.

Termin szkolenia 09.04.2018 godzina 9:30 w Kielnarowej (KM22). Czas trwania ok 4h.

Szkolenie podstawowe (I poziom)

PEELINGI CHEMICZNE PEEL MISSION:

Szkolenie dotyczy eksfoliacji kwasowej na marce medycznej Peel Mission.  Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu, takich jak: trądziki zapalne, zaskórnikowe, jak  również trądzik różowaty, przebarwienia, skóry z rumieniem, program na blizny, zmarszczki mimiczne i starcze, atopia i suchość skóry, a także nadprodukcja sebum.  Na szkoleniu omawiane są dokładnie poszczególne działania kwasów, procedury zabiegowe oraz koszty terapii. Szkoleniowiec udzieli wszelkich wskazówek merytorycznych i praktycznych jak przeprowadzać takie zabiegi.

Program szkolenia:

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

 • Cel zabiegu, wskazania  zabiegowe i przeciwwskazania
 • Dokładne omówienie charakterystyki kwasów: glikolowego, mlekowego, salicylowego, pirogronowego, azelainowego, laktobionowego, askorbinowego, jabłkowego, szikimowego, migdałowego, ferulowego, fitowego, gamaaminomasłowego,  retinol.
 • Omówienie procedur zabiegowych:
  • Jak przygotować skórę do zabiegu
  • Jak często wykonywać zabiegi i w jakiej serii
  • Jak i czym pielęgnować skórę po zabiegu

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA ( pokaz zabiegu na modelce )

 • Demakijaż twarzy i przygotowanie skóry do zabiegu
 • Diagnoza cery klientki (modelki)
 • Wykonanie zabiegu na twarzy
 • Maska i krem na zakończenie zabiegu.

Szkolenie zaawansowane:

UWAGA!!!!! Dla osób które uczestniczyły już w podstawowym szkoleniu z Peel Mission, możemy zorganizować szkolenie zaawansowane i jest to temat łączenia kwasów różnymi technikami. Jeżeli chciałyby Panie wziąć udział w takim szkoleniu proszę o dopisanie w zgłoszeniu „Szkolenie zaawansowane”. Jeżeli uzbieramy grupę chętnych szkolenie to odbędzie się po szkoleniu podstawowym czyli ok. godziny 13:30.

Można zapisywać się na oba poziomy szkolenia.

Zgłoszenia:

Na warsztaty należy zgłaszać się do Pani mgr Urszuli Kąkol mailowo: ukakol@wsiz.rzeszow.pl do dnia 28.03.2018r.

Przy zgłoszeniu mailowym należy podać:

imię, nazwisko, nr albumu, symbolu roku (np. 4LKoZ), nazwa szkolenia. Prosimy o podanie także nr kontaktowego (nr telefonu), poziom szkolenia.

Zapraszamy serdecznie!

Katedra Kosmetologii WSIiZ

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Katedra Kosmetologii zaprasza na kolejne spotkanie ze specjalistami z branży kosmetycznej –

firmą SYLVECO – 31 styczeń 2018r. g. 9:00

Spotkanie będzie składało się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej.  

Tematyka spotkania teoretycznego będzie następująca

- rynek kosmetyków naturalnych, 

- różnice pomiędzy kosmetykami naturalnymi, a konwencjonalnymi, 

- niebezpieczne składniki kosmetyczne, 

- alergie skórne, 

- właściwości i zastosowanie wybranych składników roślinnych,

- historia oraz aktualna działalność firmy Sylveco.

Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość zapoznania się z produktami marki Sylveco zarówno najbardziej popularnymi kosmetykami, jak i nowościami firmy, otrzyma dodatkowe materiały edukacyjne na temat naturalnej pielęgnacji, a także firmowy upominek.

Spotkanie odbędzie się 31.01.2018r. o godzinie 9:00 w Sali KM116 (CEM w Kielnarowej) i będzie trwać około 1,5 - 2 godziny. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. 

Druga część spotkania to warsztaty praktyczne. Mogą wziąć w nich udział osoby, które będę uczestniczyć w spotkaniu teoretycznym. Na warsztatach będą Państwo wykonywać zabiegi na twarz lub ciało oraz będą mieli wykonywany zabieg na sobie (zajęcia w parach). Mogą Państwo w ten sposób podnieść swoje kwalifikacje oraz będziecie mieli możliwość pracy na całkowicie innych produktach i mam nadzieję ciekawe urozmaicenie procesu dydaktycznego.

Warsztaty będą prowadzone w 16-18 osobowych grupach. Pierwsza grupa będzie uczestniczyć w warsztatach 31.01.2018r. po spotkaniu teoretycznym. Jeżeli będzie dużo chętnych to stworzymy kilka grup praktycznych według Państwa roczników (ze względu na umiejętności). Daty będą ustalane na bieżąco, tak aby nie kolidowały z Państwa zajęciami. Na chwile obecną proszę o zgłoszenia na dzień 31.01., a w przypadku dużego zainteresowania będę się z państwem kontaktować indywidualnie.

Każdy z uczestników otrzyma także certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu (bezpłatnie).

ZGŁOSZENIA:

Proszę zgłaszać się mailowo na adres: ukakol@wsiz.rzeszow.pl

W mailu należy podać Imię i nazwisko, nr albumu oraz symbol rocznika (np. 3LKoD) oraz informacje, czy zainteresowani są Państwo tylko częścią teoretyczną czy również praktyczną. Zgłoszenia przyjmujemy do 25.01.

Studenci I semestru mogą wziąć udział tylko w części teoretycznej – proszę się nie martwić przed Państwem jeszcze wiele warsztatów praktycznych. Zachęcam jednak Państwo do udziału w spotkaniu – z doświadczenia wiem, że jest bardzo ciekawe i przydatne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

z firmą NOREL

30.11.2017r.

 

Program szkolenia KWASY:

Każda Uczestniczka WARSZTATÓW wykonuje zabieg i będzie mieć wykonany zabieg na sobie.

Mandelic Acid – zabieg eksfoliacji 50% kwasem migdałowym + PHA

Zabieg głębokiej i bezpiecznej eksfoliacji oparty na 50% kwasie migdałowym i PHA, przy pH 1,5. Zapewnia działanie antybakteryjne i sebostatyczne, złuszcza, wygładza oraz poprawia strukturę naskórka. Rozjaśnia przebarwienia, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, lekko napina skórę. Do stosowania cały rok, z ochroną przeciwsłoneczną. Peeling nie niesie ryzyka podrażnień, silnego łuszczenia i zaczerwienienia skóry. Można go wykonywać o każdej porze roku, nawet latem, dla wszystkich rodzajów cer w tym cer naczyniowych.                          

 

Zabieg Renew Extreme – zabieg odmładzający z 5% Retinolem H10

Przełomowy zabieg anti-age dla skóry dojrzałej, po 35. roku życia. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, w postaci wyraźnego wygładzenia, rozjaśnienia i rozświetlenia zmęczonej, szarej cery. Seria zabiegów odmładza, ujędrnia skórę oraz spłyca zmarszczki i bruzdy. Zabieg oparty jest na potrójnej sile działania 25% kwasu fitowego, 5% retinolu i 10% witaminy C, pozostawionych na skórze bez zmywania na 6-8 godzin, bez ryzyka podrażnienia cery.

 

Pyruvic Acid – zabieg eksfoliacji 35% kwasem pirogronowym, mlekowym, azelainowym

Zabieg eksfoliacji oparty na 35% kwasie pirogronowym, mlekowym i azelainowym, przy pH 1,3. Pozwala na przeprowadzenie peelingu od powierzchniowego do średnio-głębokiego. Zapewnia działanie antybakteryjne i sebostatyczne, złuszcza i wygładza naskórek. Rozjaśnia przebarwienia i zapewnia skórze „świetlistość”. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny – skóra ulega remodelingowi, staje się jędrna i „zwarta”.

 

Glycolic Acid – zabieg eksfoliacji 25% kwasem glikolowym z kwasami Skinperf LWG

Innowacyjny, pierwszy na świecie peeling kwasowy AHA oparty na 20% kwasie glikolowym z 5% kwasami Skinperf LWG (glikolowy, mlekowy, cytrynowy) zamkniętymi w strukturach lamelarnych. Dzięki technologii LWG kwasy nie drążnią i doskonale wnikają w skórę. Peeling złuszcza, zapewniając cerze gładkość, czystość i delikatność. Wspomaga procesy odnowy naskórkowej i syntezę włókien kolagenowych, napina skórę i spłyca powierzchowne zmarszczki. Zapewnia efekt liftingu, redukuje przebarwienia i niedoskonałości.

Szkolenie potrwa ok 4h. Każda uczestniczka otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Warsztaty odbędą się  30.11.2017r. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy ukakol@wsiz.rzeszow.pl do Pani mgr Urszula Kąkol. Należy podać Imię i Nazwisko, nr albumu, symbol grupy np. 5LKoD. Liczba miejsc ograniczona.

 Zapraszamy!

Katedra Kosmetologii

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY

Zapraszamy studentki kierunku Kosmetologia 4 i 6 semestru na bezpłatne produktowe szkolenie warsztatowe z firmą ZIAJA – jednego z najbardziej znanych producentów kosmetyków i farmaceutyków w Polsce.


Będą to warsztaty w laboratorium kosmetologii w grupach max. 18 – osobowych. Warsztaty będą obejmować szkolenie produktowe oraz wykonanie zabiegów dobranych do zainteresowań i możliwości uczestników (np. zabiegi przeciwzmarszczkowe, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja dłoni itp.)

Po zakończeniu szkolenia studentki otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności zdobyte podczas warsztatów – również bezpłatnie. Uczestnicy w prezencie od firmy ZIAJA otrzymają pełnowartościowy produkt i próbki kosmetyków.

Terminy szkolenia:

6 maja 2017r. – godzina 13:30

lub

7 maja 2017 – godzina 13:30

Szkolenie potrwa ok 3 godziny.

Dodatkowo studentki kierunku Kosmetologia  2 semestr zapraszamy na szkolenie produktowe firmy ZIAJA połączone z pokazem zabiegów - 8 maja 2017r. o godz. 8:30 Po tym szkoleniu studentki również otrzymają bezpłatny certyfikat. Uczestnicy  szkolenia w prezencie od firmy otrzymują pełnowartościowy produkt i próbki kosmetyków.

Zgłoszenia:

Na warsztaty należy zgłaszać się do Pani mgr Urszuli Kąkol mailowo: ukakol@wsiz.rzeszow.pl do dnia 27.04.2017r.

Studentki 4 i 6 semestrów – prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr albumu, symbolu roku (np. 4LKoZ) oraz określenie dokładnie czy zapisują się na 6 czy na 7 maja. Proszę również zadeklarować, czy w przypadku braku miejsc drugi termin też Paniom odpowiada. Prosimy o podanie także nr kontaktowego.

UWAGA: Na szkolenie w dn. 8 maja mogą się zgłaszać także studentki semestru 4 i 6 (przy zgłoszeniu prosimy o taką informację).

Studentki 2 semestrów  – prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr albumu, symbolu roku (np. 2LKoZ) -  w tym przypadku data szkolenia jest ustalona na 8 maja. Prosimy o podanie także nr kontaktowego.

 

Polecamy gorąco i zapraszamy!

Katedra Kosmetologii WSIiZ--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

 Szanowni Państwo,

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Norel, producenta kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Termin warsztatów: 28.02.2017

Godzina: 9.00 – 13.00

Miejsce: Sala KD102

Szkolenie będzie miało formę warsztatów praktycznych w laboratorium - każda Uczestniczka WARSZTATÓW wykonuje zabieg i będzie mieć wykonany zabieg na sobie. Zabieg będzie dobierany indywidualnie przy uwzględnieniu ew. przeciwwskazań (jeden z trzech objętych programem)

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (
ukakol@wsiz.rzeszow.pl) do dn. 24.02.2017.

Ilość miejsc ograniczona  – decyduje kolejność zgłoszeń.

SEDECZNIE ZAPRASZAMY!

Program szkolenia:

MultiVitamin - Linia kosmetyków MultiVitamin do pielęgnacji cery zmęczonej, niedotlenionej i pozbawionej blasku. Bogata receptura to prawdziwa „bomba witaminowa” – odżywcza moc 7 witamin oraz energia i świeżość owoców cytrusowych. Delikatne konsystencje i owocowy zapach przywodzą na myśl wspomnienie lata i pozwalają poczuć je o każdej porze roku. A wszystko to jest przyjemnym dodatkiem do wysoce aktywnej pielęgnacji, pozostawiającej cerę aksamitnie miękką, zrewitalizowaną i promienną o zdrowym kolorycie. Nowość

 

Whitening-  Linia Whitening dla cery z przebarwieniami pigmentacyjnymi, które często stanowią nieestetyczne pamiątki po trądziku, ciąży lub nadmiernym opalaniu. Receptury Whitening gwarantują zaawansowane wybielanie przebarwień z wykorzystaniem nowoczesnych substancji aktywnych - Melavoid™, rozjaśniający peptyd Tego®Pep 4-Even, stabilna witamina C AA2G™. Regularna pielęgnacja gwarantuje „świetlistą”, wyraźnie jaśniejszą i wyrównaną tonację, co sprawia, że cera wygląda zdrowo i zdecydowanie młodziej. Nowość

 

RE-GENERATION GF dla cery dojrzała z modelującą maską gipsową  to nadzwyczajna pielęgnacja dla skór dojrzałych, której siła tkwi w ciekłokrystalicznych formułach i wysoko stężonych składnikach czynnych. Pierwszy aktywny program naprawczy dla skóry dojrzałej, wykorzystujący działalnie astaksantyny - potężny antyutleniacz, 6 tysięcy razy mocniejszy od witaminy C oraz BIO-placenta będąca doskonałą kombinacją aż pięciu czynników wzrostu i kwasu foliowego zamkniętych w liposomach.Nowość


Katedra Kosmetologii zaprasza na kolejne spotkanie ze specjalistami z branży kosmetycznej – firmą SYLVECO.Spotkanie będzie dotyczyło głównie rynku kosmetyków naturalnych, różnic pomiędzy kosmetykami naturalnymi, a konwencjonalnymi, składów kosmetycznych, niebezpiecznych substancji oraz niektórych roślin kosmetycznych i ich właściwości.

 

Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się z produktami marki Sylveco, nabyć dodatkowe materiały edukacyjne na temat naturalnej pielęgnacji oraz odebrać firmowy upominek.

Spotkanie odbędzie się 8.12.2016r. o godzinie 11:45 w Sali KM116 (CEM w Kielnarowej) i będzie trwać około 1,5 godziny. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne.  Liczba uczestników ograniczona.

Każdy z uczestników otrzyma także certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu (bezpłatnie).

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (ukakol@wsiz.rzeszow.pl) do dn. 7.12.2016r.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Bielenda Professional, producenta kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry oraz partnera kierunku Kosmetologia.

Tematyka szkolenia:

- Power of Nature - zabieg detoksykująco-regenerujący wykorzystujący silę węgla aktywnego i moc śluzu ślimaka,

INNOWACJA: Pierwszy zabieg z użyciem peelingu enzymatyczno-magnetycznego

- Hydra Hyal Injection – odmładzający zabieg kosmetycznej wolumetrii twarzy,

- omówienie produktów do ciała.

 

Termin szkolenia:

17.11.2016r. (czwartek) godzina 8.30 – 11.30  sala KM 22 (Kielnarowa CEM)

 

Zgłoszenia:

Chęć uczestnictwa proszę kierować drogą mailową do p. mgr Urszuli Kąkol (
ukakol@wsiz.rzeszow.pl).

 

SEDECZNIE ZAPRASZAMY!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w dwudniowych warsztatach w ramach szkoły podologii (pedicure leczniczy, zakładanie klamry korygującej na wrastający paznokieć).

W programie:
- budowa paznokci,
- choroby skóry stóp i płytki paznokciowej,
- przeciwwskazania do pedicure,
- wskazania i przeciwwskazania do zakładania klamer,
- przygotowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem aspektów antyseptyki i aseptyki,
- pedicure leczniczy,
- usuwanie modzeli i nagniotów,
- zakładanie klamry korygującej na paznokcie,
- zalecenia do pielegnacji problematycznej skóry stóp.

Termin warsztatów:

22. i 23.06.2016 r. godzina 10:00 - 16:00

sala KD102 (Kielnarowa)

Szczegółowe informację oraz chęć uczestnictwa proszę kierować do Pani mgr Edyty Szmuc (eszmuc@wsiz.rzeszow.pl) w terminie do 05.06.2016 r. Ilość miejsc ograniczona.


Serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotorelacja z warsztatów dla ambitnych studentów:-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza ambitne studentki z wysoką średnią kierunku Kosmetologia na warsztaty z zabiegów Anti-Aging - jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów przez kosmetologów.

Termin szkolenia:

21.05.2016 r. godzina 15.00 - 20.00

22.05.2016 r. godzina 8.00 - 13.00

sala KD102 (Kielnarowa)

Chęć uczestnictwa proszę kierować do Pani mgr Edyty Szmuc (eszmuc@wsiz.rzeszow.pl) w terminie do 18.05.2016 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje wysokość średniej oraz kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na sympozjum firmy Fenice.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na spotkanie z przedstawicielem firmy Sylveco - producenta kosmetyków naturalnych.

Sylveco jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, oparte na wyselekcjonowanych surowcach roślinnych, które przywracają skórze naturalną równowagę.

Tematyka szkolenia obejmować będzie zakres technologii produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych oraz wpływ kosmetyków naturalnych na skórę.

Termin szkolenia:

25.04.2016 r. godzina 8.00 - 9.30

sala KM 116 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanna Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 kwietnia 2016 roku w Klubie Akademickim IQ w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbyła się czwarta edycja Miss WSIiZ.

W tym wydarzeniu brały również udział studentki w ramach pracy koła naukowego kosmetologii estetycznej "Piękno", wykonując makijaże uczestniczkom konkursu.
Serdecznie dziękujemy za ich aktywność.

Zdjęcia z backstage wykonał Sebastian Solpa.Pracownicy Katedry Kosmetologii gratulują wszystkim uczestniczkom wspaniałych prezentacji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Bielenda, produkującej kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Tematyka szkolenia:
Informację o firmie i produktach marki Bielenda.
Pokaz zabiegów z profesjonalną linią kosmetyków tytułowany dla danego rodzaju cery.
Dla osób chętnych możliwe jest pozyskanie certyfikatu z odbytego szkolenia.


Termin szkolenia:

26.01.2016 r. godzina 10.00 - 13. 00

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)


Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na szkolenie organizowane przez firmę Norel.W programie szkolenia:
Informację o firmie i produktach marki Norel.
Pokaz zabiegów z profesjonalną linią kosmetyków tytułowany dla danego rodzaju cery.
Dla osób chętnych możliwe jest pozyskanie certyfikatu z odbytego szkolenia.

Termin szkolenia:

20.01.2016 r. godzina 9.00 - 12. 00

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


Katedra Kosmetologii zaprasza również na warsztaty z firmy Norel, które odbędą się w terminach:

18.02.2016 r. oraz 25.02.2016 r. w godzinach 9.00 - 15.00

sala pracowni kosmetycznej KD 102 (Kielnarowa)

W programie warsztatów przeprowadzone zostaną zabiegi aktywnie nawilżające, złuszczające (eksfoliacja kwasami) oraz zabieg mezoterapii na produktach firmy Norel.

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotorelacja z warsztatów firmy Pierre Rene

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na dwuetapowe warsztaty z makijażu organizowane przez firmę Pierre Rene, produkującej kosmetyki do makijażu.

Tematyka warsztatów:

Wstęp o produktach firmy Pierre Rene
Informacje o technikach makijażu
Prezentacja makijażu przez szkoleniowca
Wykonywanie makijażu przez studentki


Warsztaty odbędą się w terminach:

14.01.2016 r. I część godz. 10.00 - 14.30 sala KD 102

04.02.2016 r. I część godz. 10.00 - 14.30 sala KD 102

10.02.2016 r. II część godz. 10.00 - 14.30 sala  KD 102

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 grudnia 2015 roku w Klubie Akademickim IQ w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

W tym wydarzeniu brały również udział studentki w ramach pracy koła naukowego chemii kosmetycznej "CHEMIKOS" oraz kosmetologii estetycznej "Piękno".Pod okiem studentek koła "CHEMIKOS" można było wykonać własnoręcznie emulsję oraz wziąć udział w quizowym konkursie i wygrać kosmetyczne nagrody oraz gadżety WSIiZ.Dla chętnych, studentki działające w kole "Piękno" wykonywały makijaże, manicure oraz zabieg pielęgnacyjny na dłonie.W trakcie Dnia Otwartego przeprowadzony został konkurs na najlepiej przygotowane i prowadzone stoisko, w którym koło naukowe "CHEMIKOS" zajęło II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych studentów chętnych podjęcia  współpracy z kołami zapraszamy na ich spotkania.

Informację u opiekunów:

- KN "Piękno" mgr Edyta Szmuc (email: eszmuc@wsiz.rzeszow.pl)

- KN "CHEMIKOS" mgr Paweł Osika (email: posika@wsiz.rzeszow.pl)

lub w Katedrze Kosmetologii pok. KD 112 tel. 17 866 12 55

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katedra Kosmetologii serdecznie zaprasza studentki kierunku Kosmetologia na bezpłatne szkolenie organizowane przez firmę Earthnicity Minerals Polska, produkującej mineralne kosmetyki do makijażu.

W programie szkolenia:

Wstęp o produktach mineralnych:

Jak wykonać makijaż kosmetykami mineralnymi?

Jak wykonać kamuflaż pozabiegowy kosmetykami mineralnymi?


Pokaz makijażu kosmetykami firmy Erthnicity Minerals.

Termin szkolenia:

16.12.2015 r. godzina 9.30 - 11. 30

sala KE 1 (Kielnarowa)

Zgłoszenia

Chęć uczestnictwa proszę kierować do starostów poszczególnych roczników lub Sekretarza Katedry Kosmetologii Joanny Hadała (jhadala@wsiz.rzeszow.pl)

Szczegółowe informacje dostępne w Katedrze Kosmetologii tel. 17 866 12 55

Serdecznie zapraszamy!