Informacje organizacyjne 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład i niezwykłe spotkanie z udziałem Pana prof. Jerzego Vetulaniego. Spotkanie pt. „Dlaczego myślimy i jak mózg może prowadzić nas na manowce?", odbędzie się 27 lutego, o godz. 17:00, w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej, ul. Sokoła 7-9, 35-010 Rzeszów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem REJESTRACJI i okazania na miejscu wydrukowanego biletu wstępu. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu, bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: bow@wsiz.rzeszow.pl lub kontakt telefoniczny - 17 866 12 54, 17 866 14 01. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Teatrze.

Spotkanie nie będzie miało charakteru tylko wykładu. Uczestnicy będą mogli wziąć w nim czynny udział zadając pytania i dyskutując z prowadzącym. Zatem zachęcamy Państwa do przesyłania pytań lub bieżących problemów, które proponują Państwo omówić w ramach dyskusji z wybranym prelegentem. Pytania prosimy przesyłać można na adres bow@wsiz.rzeszow.pl.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia publikacji prof. Jerzego Vetulaniego z atrakcyjnym rabatem oraz uzyskania dedykacji Autora.