Wydawnictwo Copernicus Center Press 

Wydawnictwo Copernicus Center Press, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Fundacja Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, wydało już ponad 100 książek naukowych, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Są wśród nich takie bestsellery, jak "Filozofia Kosmologii" i "Granice nauki" ks. prof. Michała Hellera, "Filozofia ekonomii" dra Marcina Gorazdy, "Game Theory in Jurisprudence" Wojcjecha Załuskiego czy "Świat matematyki i jej materialnych cieni" biskupa prof. Józefa Życińskiego.

Wydawnictwo Copernicus Center Press zajmuje się popularyzacją nauki oraz specjalizuje się w publikacjach obejmujących szerokie spektrum światowej myśli naukowej i filozoficznej: filozofię (w szczególności filozofię nauki i filozofię prawa), teologię, kosmologię, matematykę, logikę i neurobiologię. Wśród Autorów Copernicus Center Press znajdują się zarówno wybitni naukowcy młodszego pokolenia, jak i światowej sławy autorytety w swoich dziedzinach: Sir Roger Penrose, Joseph LeDoux, Dominique Lambert, Józef Życiński oraz laureaci Nagrody Templetona - Francisco J. Ayala i Michał Heller.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z dorobkiem wydawniczym Copernicus Center Press na stronie www.ccpress.pl.