• Tłumy na Dniu Otwartym WSIiZ
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania od lat organizuje spotkania pod nazwą Dni Otwarte. W ich trakcie uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą uczelni, zwiedzić laboratoria, a także porozmawiać z wykładowcami oraz absolwentami, jak i studentami WSIiZ. Spotkania te cieszą się niezwykłym zainteresowaniem.
 • Nauka przodem! Zapoznaj się z newsletterem naukowym WSIiZ
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od początku funkcjonowania - poza jakością studiowana - stawia mocno na działalność badawczą i naukową. Okresowe podsumowanie najważniejszych osiągnięć na tym polu będzie teraz prezentowanew specjalnym newsletterze naukowym. 
 • Profesor WSIiZ Anna Siewierska-Chmaj nowym Rektorem krakowskiej WSE
  W ostatni poniedziałek Senat Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera podjął decyzję, iż jej nowym rektorem będzie prof. WSIiZ dr hab. Anna Siewierska-Chmaj. Nowa Pani Rektor nie zrezygnuje jednak z pracy na rzecz rzeszowskiej WSIiZ.
 • Drugi wykład w ramach cyklu „Wielkie pytania w nauce i kulturze”
  W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wielkie pytania w nauce i kulturze”, inspirujący wykład pt. „Terroryzm i piękno – między historią a literaturą” wygłosił prof. Stefan Chwin, jeden z największych znawców literatury, eseista, wybitny krytyk literacki, pisarz, którego książki przetłumaczono na 20 języków, człowiek o szerokich horyzontach i niezwykła osobowość. Profesor zachwycił zgromadzoną publiczność oryginalną tematyką wykładu oraz bogactwem i pięknem języka polskiego.
 • Uroczyste podsumowanie 5-lecia projektu edukacyjnego „Klasy Patronackie WSIiZ”
  19 marca 2018 roku w Klubie Akademickim IQ WSIiZ odbyło się uroczyste spotkanie dyrektorów szkół średnich oraz szkolnych koordynatorów i nauczycieli biorących udział w projekcie edukacyjnym „Klasy Patronackie WSIiZ”. Projekt ten realizowany jest od 2013 roku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 
 • Kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii – rozpocznij naukę na dodatkowej specjalności
  Poznaj tajniki ziołolecznictwa i zaprojektuj swoje własne ekologiczne kosmetyki. Do 27 marca 2018 roku można zapisać się na dodatkową specjalność w WSIiZ – kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii.
 • Miliony na praktyki dla studentów WSIiZ – skorzystaj z niepowtarzalnej szansy!
  Czy chcesz mieć pewność, że studia przygotują Cię do wymarzonej pracy? Marzysz o praktykach, na których nie będziesz parzyć kawy? Chcesz odbyć staż w firmie, w której będziesz ważnym członkiem zespołu i pracować dla prawdziwych klientów? Nasze Biuro Karier pozyskało 5 mln zł na realizację praktyk i staży w najlepszych firmach w regionie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy. To będzie mocny punkt w Twoim CV!
 • Nowości wydawnicze Copernicus Center Press
  Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje.
 • Twój 1% może pomóc!
  Trwa okres rozliczeń podatkowych. Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przewiduje, że każdy podatnik płacący podatek dochodowy od osób fizycznych może przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. My zachęcamy wszystkich Państwa do wsparcia Fundacji „Na rzecz nauki i edukacji – talenty”, która już od kilkunastu lat angażuje swoje środki finansowe na rzecz wsparcia rozwoju edukacji, nauki, szkolnictwa wyższego, oświaty i wychowania.
 • X Ogólnopolska Konferencja „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”
  Rada Kół Naukowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie ma przyjemność zaprosić na jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”. Konferencja odbędzie się 18 maja 2018 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. 
 • Akcja charytatywna na rzecz syna pracownika WSIiZ
  28-letni Michał Baran z Rzeszowa już po raz trzeci musi zmierzyć się z chorobą. W 2011 roku zachorował na białaczkę B-komórkową. Wówczas leczenie na trzy lata zahamowało chorobę. Potem konieczny był przeszczep szpiku, który podarował mu młodszy brat. Operacje przeprowadzono w ubiegłym roku w maju. Jednak w lutym tego roku wyniki badań znów wskazały nawrót białaczki. Po raz kolejny potrzebny jest przeszczep szpiku, najlepiej od dawcy niespokrewnionego.

Galeria filmów
>