Studia II stopnia 

Wybierz dobre studia II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie! Oto oferta edukacyjna na rok akademicki 2016/2017:

Administracja


Współczesna administracja wymaga zupełnie nowego podejścia. Szerokiej perspektywy i znajomości nowoczesnych narzędzi. Tempo zmian wymaga ludzi otwartych i chętnych do adaptowania się do realnych potrzeb otoczenia. Bezcenne doświadczenia w tym obszarze możesz zyskać m.in. dzięki współpracy z partnerem kierunku – International Association of Schools and Institutes of Administration. Wybierz administrację we WSIiZ!


Dziennikarstwo i komunikacja społeczna


Studia na II stopniu Dziennikarstwa i komunikacji społecznej (DiKS) to kierunek dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość ze słowem. Jeśli chcesz występować w telewizji, pracować w PR, marketingu, czy reklamie, prowadzić bloga, vloga lub kanał YT – zdobędziesz tu niezbędną do tego wiedzę i umiejętności. Przemyślana oferta specjalności uczyni z Ciebie specjalistę o szerokich horyzontach, który łatwo dopasuje się do oczekiwań pracodawców. Niezależnie od tego, czy będziesz posługiwać się słowem, czy obrazem będziesz w stanie uzyskać pożądany efekt, a, co za tym idzie – zrealizować każdy założony cel. Wybierz dziennikarstwo i komunikację społeczną we WSIiZ!


Ekonomia


Ekonomia wymaga solidnych podstaw, bo żeby mówić o pieniądzach, trzeba to robić solidnie. WSIiZ zapewnia kadrę na najwyższym krajowym i międzynarodowym poziomie. Nasi profesorowie, to nie tylko teoretycy, to doradcy, analitycy i niezależni eksperci, z których usług korzysta wiele instytucji i firm. Wybierz ekonomię we WSIiZ!
Informatyka


W cyfrowej i multimedialnej rzeczywistości Informatyka nadal króluje, jako profesja gwarantująca pracę. Warto jednak pamiętać, że samo pojęcie „informatyka” ma dziś wiele znaczeń. Aby osiągnąć sukces, warto sprofilować i wyspecjalizować się w jednej z wąskich gałęzi. Informatyka WSIiZ to konstrukcja profesjonalizmu, doświadczenia i znajomości rynkowych trendów, co znajduje wyraz w oferowanych specjalnościach. Wybierz informatykę we WSIiZ!


Kosmetologia


Jesteś absolwentem studiów I stopnia z Kosmetologii i chcesz kontynuować naukę? To kierunek dla Ciebie! Jesteśmy jedyną uczelnią na Podkarpaciu, która oferuje studia II stopnia na tym kierunku!
 
Studia II stopnia z Kosmetologii w znacznym stopniu poszerzą Twoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Są one niezbędne do świadomego planowania i wykonywania zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, jak również podejmowania współpracy z lekarzem dermatologiem. Zdobędziesz również umiejętności tworzenia receptury produktów kosmetycznych  uwzględniającej naturalne surowce kosmetyczne.  Wybierz kosmetologię we WSIiZ!

Więcej o studiach I stopnia: kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/studia-II-stopnia.