Sukcesy sportowe

Każdego roku nasi studenci i absolwenci osiągają sukcesy i wygrywają liczne zawody sportowe. Biorą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa, Mistrzostwach Polski i wielu innych konkursach. Mierzą się z najlepszymi w Polsce i często są od nich lepsi. Poznaj wybrane sukcesy sportowe studentów i absolwentów WSIiZ z ostatnich kilku miesięcy:

Studenci WSIiZ wicemistrzami Polski w pływaniu

Studenci WSIiZ zostali wicemistrzami Polski w pływaniu. W Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Poznaniu na Maltańskich Termach drużyna WSIiZ zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród uczelni niepublicznych. Dowiedz się więcej.

Siatkarze WSIiZ wywalczyli srebrny medal

Srebrny medal przywieźli siatkarze WSIiZ z Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w siatkówce mężczyzn, które odbyły się w hali Politechniki Rzeszowskiej. Dowiedz się więcej.

Klaudia Hartmanis - studentka WSIiZ i jej sukcesy w freestyle slalom skating

Najlepsza polska slalomistka na rolkach - Klaudia Hartmanis - to studentka Aviation Management Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zdobyła tytuły Mistrzyni Polski, Wicemistrzyni Europy i Wicemistrzyni świata. Dowiedz się więcej.

Sukcesy narciarskie studentów WSIiZ

III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego wywalczyły żeńskie i męskie reprezentacje WSIiZ w narciarstwie alpejskim. Studenci walczyli o zwycięstwo na stoku Słotwiny (Krynica Zdrój). Dowiedz się więcej.

Student WSIiZ najlepszym sportowcem roku 2014

Piotr Nowakowski, siatkarz Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji narodowej oraz student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie został najlepszym sportowcem 2014 roku. Udowodnił tym samym, że studenci WSIiZ to ludzie, którzy osiągają sukcesy – mają talent i ciężko pracują, by go rozwijać. Dowiedz się więcej.

Studentka WSIiZ wśród najlepszych sportowców roku 2014

W sobotę 31 stycznia 2015 roku w Rzeszowie w Hotelu Hilton Garden Inn odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszym sportowcom Podkarpacia.Wśród gwiazd podkarpackiego sportu - mistrzów świata, Europy i kraju znalazła się również studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, najlepsza polska slalomistka - Klaudia Hartmanis. Dowiedz się więcej.

Studenci WSIiZ mistrzami świata
w piłce siatkowej mężczyzn

Piotr Nowakowski i Rafał Buszek, studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Turystyka i rekreacja reprezentowali Polskę na Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, które odbyły się w sierpniu i wrześniu 2014 roku. Studenci WSIiZ, wraz ze swoim zespołem wywalczyli I miejsce, sięgając po 40 latach po tytuł Mistrzów Świata. Dowiedz się więcej.

Siatkarki WSIiZ najlepsze

Żeńska reprezentacja Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wygrała turniej eliminacyjny w piłce siatkowej kobiet, który odbył się 15 listopada 2014 roku w Kielnarowej. Dowiedz się więcej.