Sukcesy sportowe

Każdego roku nasi studenci i absolwenci osiągają sukcesy i wygrywają liczne zawody sportowe. Biorą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa, Mistrzostwach Polski i wielu innych konkursach. Mierzą się z najlepszymi w Polsce i często są od nich lepsi. Poznaj wybrane sukcesy sportowe studentów i absolwentów WSIiZ z ostatnich kilku miesięcy:

Sukces siatkarzy plażowych z WSIiZ

Podczas Mistrzostw Akademickich Podkarpacia 2017 największym sukcesem studentów WSIiZ okazał się występ naszej pary siatkarzy plażowych. Grający trener, zarazem pracownik Uczelni Michał Środa wraz ze studentem ekonomii Piotrkiem Groszkiem zdobyli brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej, tym samym uzyskując prawo do gry w Akademickich Mistrzostwach Polski. Nasi reprezentanci dzielnie walczyli z bardzo utytułowanymi zawodnikami ,na co dzień grającymi w pierwszej i drugiej lidze siatkarskiej.

Studenci WSIiZ wicemistrzami Polski w pływaniu

Studenci WSIiZ zostali wicemistrzami Polski w pływaniu. W Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Poznaniu na Maltańskich Termach drużyna WSIiZ zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród uczelni niepublicznych. Dowiedz się więcej.

Siatkarze WSIiZ wywalczyli srebrny medal

Srebrny medal przywieźli siatkarze WSIiZ z Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w siatkówce mężczyzn, które odbyły się w hali Politechniki Rzeszowskiej. Dowiedz się więcej.

Klaudia Hartmanis - studentka WSIiZ i jej sukcesy w freestyle slalom skating

Najlepsza polska slalomistka na rolkach - Klaudia Hartmanis - to studentka Aviation Management Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zdobyła tytuły Mistrzyni Polski, Wicemistrzyni Europy i Wicemistrzyni świata. Dowiedz się więcej.

Sukcesy narciarskie studentów WSIiZ

III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego wywalczyły żeńskie i męskie reprezentacje WSIiZ w narciarstwie alpejskim. Studenci walczyli o zwycięstwo na stoku Słotwiny (Krynica Zdrój). Dowiedz się więcej.

Student WSIiZ najlepszym sportowcem roku 2014

Piotr Nowakowski, siatkarz Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji narodowej oraz student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie został najlepszym sportowcem 2014 roku. Udowodnił tym samym, że studenci WSIiZ to ludzie, którzy osiągają sukcesy – mają talent i ciężko pracują, by go rozwijać. Dowiedz się więcej.

Studentka WSIiZ wśród najlepszych sportowców roku 2014

W sobotę 31 stycznia 2015 roku w Rzeszowie w Hotelu Hilton Garden Inn odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszym sportowcom Podkarpacia.Wśród gwiazd podkarpackiego sportu - mistrzów świata, Europy i kraju znalazła się również studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, najlepsza polska slalomistka - Klaudia Hartmanis. Dowiedz się więcej.

Studenci WSIiZ mistrzami świata
w piłce siatkowej mężczyzn

Piotr Nowakowski i Rafał Buszek, studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Turystyka i rekreacja reprezentowali Polskę na Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, które odbyły się w sierpniu i wrześniu 2014 roku. Studenci WSIiZ, wraz ze swoim zespołem wywalczyli I miejsce, sięgając po 40 latach po tytuł Mistrzów Świata. Dowiedz się więcej.

Siatkarki WSIiZ najlepsze

Żeńska reprezentacja Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wygrała turniej eliminacyjny w piłce siatkowej kobiet, który odbył się 15 listopada 2014 roku w Kielnarowej. Dowiedz się więcej.