Klasy patronackie

Projekt klasy patronackie realizowany jest od 2014 roku. W I edycji programu wzięło udział 17 szkół ponadgimnazjalnych z woj. podkarpackiego, łącznie 30 klas w ramach trzech kierunków. Aktualnie już jedenaście kierunków studiów WSIiZ ma swoje klasy patronackie z blisko czterdziestu szkół z województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego.

W ramach projektu, Uczelnia zobowiązuje się do realizacji cyklu lekcji z danego zakresu tematycznego, z uwzględnieniem tematów zgłaszanych przez szkołę ponadpodstawową. Dzięki takim zajęciom, uczniowie mogą poznać nowoczesne narzędzia dydaktyczne.

Organizacja takich spotkań daje możliwość konfrontacji wiedzy uczniów z uczelnią i jest okazją do przezwyciężania barier edukacyjnych, jakie mogą pojawić się pomiędzy sposobem nauki w szkole średniej, a szkołą wyższą. Dodatkowo placówki edukacyjne biorące udział w projekcie mogą liczyć na doradztwo w zakresie programu nauczania dla klasy patronackiej.

Skontaktuj się z nami i zgłoś swoją szkołę

  • Informatyka – Janusz Kolbusz, jkolbusz@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 11 49
  • Dietetyka – Damian Pardyak, dpardyak@wsiz.rzeszow.pl
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna – Barbara Przywara, bprzywara@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 15 46
  • Kosmetologia – Zofia Nizioł-Łukaszewska, zniziol@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 14 53
  • Grafika komputerowa i produkcja multimedialna – Gabriela Piechnik, gpiechnik@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 12 57
  • Logistyka – Grzegorz Wróbel, gwrobel@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 11 86
  • Fizjoterapia – Michał Idzikowski, midzikowski@wsiz.rzeszow.pl
  • Filologia – Kinga Bajorek, kbajorek@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 11 64
  • Zarządzanie – Anastasiya Slipetska, aslipetska@wsiz.rzeszow.pl
  • Study in English – Marcin Smulski, msmulski@wsiz.rzeszow.pl, tel. 17 866 11 97

Lista szkół partnerskich

  • ALO z Rzeszowa
  • Zespół Szkół nr 3 z Rzeszowa
  • Zespół Szkół nr 2 z Rzeszowa
  • I Liceum Ogólnokształcące z Rzeszowa
  • II Liceum Ogólnokształcące z Rzeszowa
  • III Liceum Ogólnokształcące z Rzeszowa
  • Zespół Szkół Technicznych z Rzeszowa
  • Zespół Szkół nr 1 z Łańcuta
  • Liceum Ogólnokształcące z Kolbuszowej
  • Zespół Szkół Agro- Technicznych z Ropczyc
  • Zespół Szkół Technicznych z Leżajska
  • Zespół Szkół Licealnych z Leżajska
  • Liceum Ogólnokształcące z Boguchwały
  • Zespół Szkół nr 4 z Dębicy
  • Zespół Szkół nr 2 z Dębicy
  • Zespół Szkół Ekonomicznych z Dębicy
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 ze Stalowej Woli
  • Zespół Szkół nr 2 ze Stalowej Woli
  • Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych z Jarosławia
  • Zespół Szkół Licealnych i Technicznych z Jarosławia
  • I Liceum Ogólnokształcące z Jarosławia
  • I Liceum Ogólnokształcące z Jasła
  • Zespół Szkół nr 4 z Jasła
  • Zespół Szkół nr 3 z Jasła
  • Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Jasła
  • I Liceum Ogólnokształcące z Mielca
  • Zespół Szkół Technicznych z Mielec
  • Zespół Szkół z Sieniawy
  • Zespół Szkół nr 2 z Nowej Dęby
  • Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych z Trzciany
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 z Krosna
  • Liceum Plastyczne z Krosna
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Krosna
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Tarnobrzega
  • Zespół Szkół Zawodowych   Pustków Osiedle
  • Zespół Szkół nr 1 z Gorlic
  • Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Biłgoraja

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2019