Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej

DANE OGÓLNE

Kierownik Katedry: Prof. dr hab. inż. Waldemar Karwowski wkwsiz@gmail.com

Zastępca Kierownika: Dr Grzegorz Wróbel gwrobel@wsiz.rzeszow.pl

Sekretarz Katedry: Dawid Kyc  dkyc@wsiz.rzeszow.pl tel. 017 866 15 26


PRACOWNICY

Prof. dr hab. inż. Waldemar Karwowski    wkwsiz@gmail.com

Prof. nadzw. dr hab. Sabina Kauf   skauf@wsiz.rzeszow.pl

Prof. zw. dr hab. inż. Jerzy Łunarski    jlktmiop@prz.edu.pl

Dr Grzegorz Wróbel (strona osobista) gwrobel@wsiz.rzeszow.pl

Dr inż. Krzysztof Feret kferet@wsiz.rzeszow.pl

Dr inż. Jan Andreasik  jandreasik@wsiz.rzeszow.pl Dr inż. Piotr Kozik pkozik@wsiz.rzeszow.pl

Dr Adam Pałacki apalacki@wsiz.rzeszow.pl

Dr Kateryna Lysenko-Ryba (strona osobista) klysenko@wsiz.rzeszow.pl

Mgr inż. Grzegorz Trychta gtrychta@wsiz.rzeszow.pl

Mgr Paweł Krawczyk pkrawczyk@wsiz.rzeszow.pl

Mgr Przemysław Fugas pfugas@wsiz.rzeszow.pl 


DZIAŁALNOŚĆ DYDAKTYCZNA

Pracownicy Katedry prowadzą zajęcia dydaktyczne obejmujące następujące przedmioty:

Przedmioty podstawowe i kierunkowe

  1. Matematyka
  2. Statystyka
  3. Zarządzanie
  4. Inżynieria systemów i analiza systemowa
  5. Towaroznawstwo i materiałoznawstwo
  6. Zarządzanie produkcją i usługami
  7. Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw
  8. Infrastruktura logistyczna
  9. Logistyka zakupów
  10. Normalizacja i zarządzanie jakością w logistyce
  11. Ekonomika transportu  Projektowanie procesów
  12. Kierowanie zespołami ludzkimi
  13. Gra decyzyjna – zarządzanie przedsiębiorstwem
  14. Warsztat logistyczny
  15. Negocjacje handlowe
  16. Projekt dyplomowy (inżynierski)
  17. Zarządzanie projektami
  18. Bazy danych
  19. Sieci komputerowe
  20. Projektowanie systemów logistycznych
  21. Badania operacyjne w logistyce
  22. Gospodarka magazynowa
  23. Systemy transportu produkcyjnego i magazynowego
  24. Systemy komunikacji korporacyjnej i przepływu informacji
  25. Zarządzanie strategiczne

Przedmioty specjalnościowe

  1. Logistyka przedsiębiorstw transportowych
  2. Procesy spedycyjne
  3. Zabezpieczenia i procedury celne
  4. Współczesne tendencje rozwoju transportu
  5. Komputerowa symulacja procesów logistycznych
  6. Zintegrowane systemy informatyczne przedsiębiorstw
  7. Sztuczna inteligencja w logistyce
  8. Logistyka handlu elektronicznego
  9. Transport międzynarodowy
  10. Handel zagraniczny
  11. Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw
  12. Systemy informatyczne w logistyce

Przedmioty około logistyczne prowadzone na innych kierunkach:

  1. Logistyka
  2. Logistyka w obrocie międzynarodowym
  3. Międzynarodowe standardy zarządzania
  4. Zarządzanie jakością

DANE KONTAKTOWE:

Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej

pok. KA109

tel. 017 866 15 26, 017 866 11 86

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2019