Katedra Zarządzania

Katedra Zarządzania prowadzi działalność naukową w następujących obszarach tematycznych:

  • tworzenie bogactwa przez podmioty gospodarcze i ich międzynarodowa mobilność,
  • ponowne spojrzenie na mikroekonomiczne podstawy teorii migracji,
  • zagraniczne inwestycje bezpośrednie a innowacyjność,
  • przedsiębiorczość i innowacyjność,
  • uzdrowiska w systemie ochrony zdrowia,
  • pro- i antyzdrowotne zachowania konsumenckie,
  • systemy antyterrorystyczne państw Unii Europejskiej,
  • pozycja konkurencyjna przewoźników na rynku usług transportu lotniczego,
  • jakość usług a efektywność niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej,
  • dojrzałość projektowa organizacji.

 

Lokalizacja:
Budynek Główny, 
ul. Sucharskiego 2 
35-225 Rzeszów
pokój RA108

Kierownik Katedry:
prof. nadzw. dr hab. Stefan Markowski
smarkowski@wsiz.rzeszow.pl

Sekretarz Katedry:
dr Anna Lewandowska (strona osobista)
tel. (17) 866 11 96
e-mail: alewandowska@wsiz.rzeszow.pl
pokój RA245

Pracownicy Katedry:

Terminy konsultacji poszczególnych pracowników podane są na stronach osobistych oraz na tablicy przed Katedrą.


prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek (strona osobista)
e-mail: tpomianek@wsiz.rzeszow.pl

prof. nadzw. dr hab. Stanisław Ślusarczyk (strona osobista)
e-mail: niscontoo@interia.pl

prof. dr hab. Urlich Desel
e-mail: udesel@wsiz.rzeszow.pl

dr inż. Tomasz Bąk
e-mail: tbak@wsiz.rzeszow.pl

dr inż. Izabela Cichocka (strona osobista)
e-mail: icichocka@wsiz.rzeszow.pl

dr inż. Agata Szmulik
e-mail: aszmulik@wsiz.rzeszow.pl

dr Robert Góra (strona osobista)
e-mail: rgora@wsiz.rzeszow.pl

dr Anna Lewandowska (strona osobista)
e-mail: alewandowska@wsiz.rzeszow.pl

dr adw. Małgorzata Paszkowska (strona osobista)
e-mail: mpaszkowska@wsiz.rzeszow.pl

dr Joanna Wójcik (strona osobista)
e-mail: jwojcik@wsiz.rzeszow.pl

mgr Surendhar Ajmera
e-mail:

mgr Olesia Iefremova (strona osobista)
e-mail: oiefremova@wsiz.rzeszow.pl

mgr Małgorzata Leśniowska – Gontarz (strona osobista)
e-mail: mlesniowska@wsiz.rzeszow.pl

mgr Dominik Łazarz (strona osobista)
e-mail: dlazarz@wsiz.rzeszow.pl

mgr Elmira Mohammadhosseini Fadafan
e-mail: efadafan@wsiz.rzeszow.pl

mgr Michał Nędza (strona osobista)
e-mail: mnedza@wsiz.rzeszow.pl

mgr Ewa Nowak – Koprowicz (strona osobista)
e-mail: enowak@wsiz.rzeszow.pl

mgr Karolina Palimąka (strona osobista)
e-mail: kpalimaka@wsiz.rzeszow.pl

mgr inż. Marcin Smulski (strona osobista)
e-mail: msmulski@wsiz.rzeszow.pl

mgr Joanna Świętoniowska (strona osobista)
e-mail: jswietoniowska@wsiz.rzeszow.pl

dr Tomasz Soliński
e-mail: tsolinski@wsiz.rzeszow.pl

 

 

Działalność dydaktyczna Katedry

Pracownicy Katedry Zarządzania prowadzą zajęcia dydaktyczne m.in. z przedmiotów:

  • Zarządzanie
  • Zarządzanie produkcją i usługami
  • Zarządzanie strategiczne
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie projektami europejskimi
  • Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia
  • Zarządzanie finansami w projekcie
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Metody i narzędzia realizacji projektu
  • Planowanie projektowe
  • Negocjacje
  • Marketing
  • Marketing strategiczny
  • Skuteczne zachowania na rynku pracy
  • Gra kierownicza
  • Ekonomika i finansowanie w ochronie zdrowia
  • Ekonomia menedżerska
  • Przedsiębiorczość innowacyjna
  • Kierowanie zespołami ludzkimi
  • Komunikacja interpersonalna
  • Zachowania ludzkie w organizacji
  • Skuteczne zachowania na rynku pracy
  • Gospodarowanie kapitałem ludzkim
  • Gospodarka regionalna
  • Gospodarka światowa
  • Polityka gospodarcza
  • Integracja europejska

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2019