Studia II stopnia

 • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  OPIS KIERUNKU CO PO STUDIACH? SPECJALNOŚCI ZASADY REKRUTACJI Kierunek dla artystów i badaczy, marketingowców i dziennikarzy, wykładowców i analityków rynku mediów oraz dyskursu medialnego. Dziennikars….

  czytaj więcej
 • Fizjoterapia

  TRWA REKRUTACJA NA STUDIA! termin: do 29.03.2019 tryb: niestacjonarne czas trwania studiów: 4 semestry OPIS KIERUNKU A CO PO STUDIACH? ZASADY REKRUTACJI Fizjoterapia we WSIiZ jest kierunkiem medycznym….

  czytaj więcej
 • Grafika multimedialna

  Odrębna ścieżka kształcenia realizowana od 1. semestru na kierunku DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA OPIS KIERUNKU A CO PO STUDIACH? ZASADY REKRUTACJI Grafika multimedialna dedykowana jest absolw….

  czytaj więcej
 • Informatyka

  TRWA REKRUTACJA NA STUDIA termin: do 29.03. 2019 r. tryb: stacjonarne, niestacjonarne czas trwania studiów: 3 semestry OPIS KIERUNKU A CO PO STUDIACH? SPECJALNOŚCI ZASADY REKRUTACJI Informatyka, zarów….

  czytaj więcej
 • Kosmetologia

  OPIS KIERUNKU A CO PO STUDIACH SPECJALNOŚCI ZASADY REKRUTACJI Jesteś absolwentem studiów I stopnia z Kosmetologii i chcesz kontynuować naukę? To kierunek dla Ciebie! Jesteśmy jedyną uczelnią na Podkar….

  czytaj więcej
 • Nowe media i public relations

  OPIS KIERUNKU CO PO STUDIACH? ZASADY REKRUTACJI We współczesnym świecie media, Internet i marketing coraz silniej się przenikają. Wpływają na nasze życie, czy tego chcemy czy nie, zmieniają kulturę or….

  czytaj więcej
 • Zarządzanie

  OPIS KIERUNKU A CO PO STUDIACH? SPECJALNOŚCI ZASADY REKRUTACJI Według ekspertów rynek pracy w ciągu najbliższych lat zmieni się diametralnie. Wraz z rozwojem gospodarczym krajów wzrośnie zapotrzebowan….

  czytaj więcej

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2018